Pohodovou tečku za úspěšnou sezonou zahájilo předání poháru a medailí pro vítěze druhé ligy Západ hráčům domácímu Olympiku. Mezi nimi se už v dresu číslo třináct objevil i Pavel Stejskal, nejnovější posila z prvoligového Eco Investmentu Praha. Také on dostal na krk medaili, okamžitě ji ale vrátil. „Ta by mě nemohla těšit,“ prohlásil.

Pak si svou chvilku slávy užili kluci z výběrů deseti a dvanáctiletých futsalistů Olympiku, kteří o uplynulém víkendu přivezli zlaté a stříbrné medaile z republikového šampionátu. Po představení každého z nich si smíšená družstva malých a velkých proti sobě zahrála pět tříminutových minizápasů.

Poté už přišel ke slovu hlavní mač večera. Domácí hráči bez zraněného Pavla Runta, který se spolu s více než stovkou diváků výborně bavil na tribuně, nastoupili proti výběru druhé ligy Západ. Tým vedený bakovským trenérem Baborákem nakonec domácím loučení s mělnickou halou BIOS výsledkově pokazil. Výběr trestal každé sebemenší zaváhání a nakonec slavil vítězství 5:7 (1:2). V nové sezoně se bude za zápasy Olympiku jezdit do Neratovic.