Olympiku se nepovedl začátek zápasu, když už ve druhé minutě prohrával 0:2. „Jak už je zvykem, každý zápas začneme v první minutě obrovskou chybou. Tentokrát jsme hned po rozehrávce soupeři nabili a prohrávali. Chvíli poté jsme byli nedůrazní při bránění Cupáka, který dal na dva-nula a bylo po zápase," zlobil se trenér Mělníka Pavel Šuba a pokračoval: „Opticky byla hra vyrovnaná, místy jsme byli i lepší. Šli jsme tři na jednoho, ale netrefíme poloprázdnou bránu. Ve druhé půli hrajeme, Helas brání, ale uděláme chybu a dostaneme pátý gól. Pak opět to samé, máme míč i šance, ale soupeř jde do brejku a dá šestý gól. Děláme obrovské chyby v obraně, v útoku nedáváme góly a jsme trestáni. Pořád stejné dokola."

Přestože Helas vyhrál, měl jeho trenér Jan Loup měl ke spokojenosti hodně daleko: „Jediné, co mě na zápase potěšilo, byl výsledek a prvních deset minut. Pak to byla z naší strany holomajzna. Výsledku si opravdu cením, ale hrou jsme nijak neoslnili. První deset minut sneslo měřítko."

Helas Brno – Olympik Mělník 6:2 (4:0)
Branky: 2. a 13. D. Cupák, 24. a 28. Švihálek, 1. Vlach, 10. Havel – 35. a 39. Weiner. Rozhodčí: Petr, Kabeláč. Olympik: Machulka (Vágner) – Dvořák, Banovič, Gabčo, Němec, Pokorný, Hrdý, Weiner, Šimandl.