Branky: 15. Trutnovský, 37. Čermák - 40. Konečný. ŽK: 31. Matějček, 36. Hyka - 22. Slováček, 29. Jeřábek. Rozhodčí: Novotný, Henych.
Olympik: Hnízdil – Čermák, Trutnovský, Průcha, Jurčovský, Matějček, Stejskal, Runt, Hyka, Saibt, Pokorný.
Torf Pardubice: Kašpar – Slováček, Koudelka, Malý, Jeřábek, Urbanec, Konečný, Fidra, Novák, Synek, Netolický, Nachtigall.

Desáté kolo nejvyšší futsalové soutěže postaví nováčkovi od soutoku Labe s Vltavou do cesty pardubický Torf. V neratovické sportovní hale je k zahájení utkání dvou celků ze spodní poloviny tabulky vše připraveno. Domácí nastupují k bitvě o další důležité body v brance s Hnízdilem, jehož návrat mezi tři tyče skončil před týdnem v Jistebníku prvním bodovým ziskem Olympiku mimo své neratovické království. Zatímco Mělničtí naposledy získali alespoň bod (2:2), Pardubice vyšly z domácího utkání se Šumperkem s prázdnou (2:4).

19:05 Utkání začalo.
1. min.: Fauly 1:0. Domácí Petr Hyka trefuje z těžkého úhlu březno pardubické branky. Hned úvodní minuta naznačila, že se bude hrát rušný zápas. Na pozoru se museli mít už oba brankáři.
3. min.: Nejzkušenější domácí hráč Runt spálil v krátké době dvě velké šance, ani jednou netrefil z pěti metrů branku. Fauly: 1:1.
6. min.: Fauly 2:2.
10. min.: Hosté převzali iniciativu, vypracovali si několik střeleckých možností, na první gól se ale nadále čeká. Domácí lavička zareagovala oddechovým časem.
12. min.: V největší pardubické šanci se ocitl Netolický, ale z úhlu orazítkoval pouze tyč zcela prázdné branky.
14. min.: Fauly 2:3. Za výborný zákrok si proti střele Konečného vysloužil potlesk brankář Hnízdil.
15. min.: Domácí vedou 1:0. Po nacvičené standardní situaci se k míči dostal Trutnovský a otevřel skóre. Fauly: 3:4.
17. min.: Petr Hyka spálil obrovskou šanci, při samostatném nájezdu se rozhodl pro technický pokus, ale minul cíl. Fauly 4:4.
18. min.: Před Hnízdilem bylo opakovaně rušno, hosté ale nevytěžili ze dvou závarů nic.
19. min.: Hyka mohl znovu zvýšit domácí vedení, v dalším sólo úniku zvolil kličku, brankář Kašpar ji však vystihl.
20. min.: Hosté si vybírají oddechový čas, aby naplánovali závěrečný nápor prvního poločasu. Největší šanci před odchodem do šaten měl ale domácí Průcha, který zkoušel prostřelit pardubického brankáře mezi nohy. Výsledek už se ale nezměnil.

19:59 Začal druhý poločas.

21. min.: Průcha byl znovu v těsné blízkosti Kašpara, nepřekonal ho ale následně ani Runt.
22. min.: Hosté špatně vystřídali, za příliš hráčů na hřišti uviděl žlutou kartu Slováček.
23. min.: Fauly 0:1.
24. min.: Po výborné kombinační akci hostí zastoupil na brankové čáře už překonaného Hnízdila Jurčovský, domácí měli velké štěstí.
25. min.: Hosté se na delší čas zabydleli na své útočné polovině. Výsledkem bylo několik zablokovaných střel. Domácí trenéři dopsali do zápisu o utkání Pokorného.
26. min.: Fauly 0:2.
27. min.: Po dlouhém výhozu střílel z první Matějček, ale pouze do brankáře hostí.
28. min.: Domácím se opakovaně nedaří rozehrávka.
29. min.: Průcha obral na polovině Jeřábka, byl faulován a navíc si předkopl míč příliš. Fauly: 0:3.
30. min.: Úspěšným zásahem brankáře hostí skončil i další rychlý výpad Pokorného.
31. min.: Domácí nezakončili útok a nebýt Hnízdila, tak za to draze zaplatili. Fauly: 1:3. Hra se rozhýbala, oba týmy jako by přidaly na obrátkách. Po krásném vysunutí Hykou protáhl Kašpara Čermák.
33. min.: Fauly 1:4. Stejskal v dobré střelecké pozici jen těsně minul.
34. min.: Ze stejného místa jako Stejskal vypálil nad i Hyka. Domácí spoléhají na dlouhé výhozy od vlastní branky, chvílemi se hraje nahoru - dolů.
35. min.: Hostující akce jsou stále nebezpečnější, chybí jim už jen přesnější finální přihrávka. Na druhé straně poněkolikáté nezakončil slibný útok Hyka.
37. min.: Domácí se snaží narušit rostoucí nápor hostí a vybírají si oddechový čas. Těsný výsledek slibuje do závěrečných necelých čtyř minut velké drama.
37. min.: Domácí vstřelili branku. Po pravé straně se protáhl Stejskal a Čermák z bezprostřední blízkosti rozvlnil síť hostující branky - 2:0.
39. min.: Hosté to zkouší bez brankáře, první nepřesnou střelu na prázdnou branku vyslal Čermák.
39. min.: Time out Pardubic.
40. min.: Hosté se 15 vteřin před koncem dočkali snížení na 2:1. To bylo ale zároveň to poslední co svižný a dramatický zápas přinesl.