Branky: 18. Hyka (Fiala) - 19. Bejda (Hrdina), 22. Hrdina (Matějka), 25. Holeček (Matějka), 30. Hrdina (Matějka). Rozhodčí: Blažej, Kudrna. ŽK: 16. Poláček.

Olympik: Hnízdil - Remenec, Čermák, Pokorný, Fiala, Runt, Průcha, Hyka, Trutnovský (Matějček, Vokoun).

SELP: Knobloch - Hrdina, Bejda, Poláček, Matějka, Kracman, Brychta, Kamenický, Ulich, Holeček, Císař.

19:03 Utkání začalo.

Utkání osmého se čtvrtým nepostrádá od prvních chvil náboj. V dresu hostí se objevil i Jaroslav Kamenický. Zkušený hráč, který v minulosti hrával i za Mělník, posílil SELP na poslední chvíli z Bakova nad Jizerou. Přitom ještě před týdnem nastoupil v Neratovicích proti druholigové rezervě Olympiku. Za zmínku stojí i hostující hráč s číslem 7, kterým je bývalý fotbalový reprezentant Ivo Ulich.

8. min.: fauly: 0:1, ve vyrovnaném úvodu branka nepadla, i když bylo na obou stranách několik střeleckých možností.
9. min.: fauly: 1:1.
10. min.: fauly: 2:1.
11. min.: fauly: 3:3, utkání v těchto chvílích často přerušuje píšťalka rozhodčího, ani jeden z týmů se nedostává do souvislejšího tlaku.
13. min.: po rychlé kombinaci se ocitl v dosud největší šanci Remenec, v těžké pozici v těsné blízkosti branky ale nezaměřil branku.
16. min.: žK: Poláček, fauly: 3:4.
18. min.: Domácí vedou 1:0, když už se zdálo, že poločas skončí bez branek, srazil jeden hostujících hráčů náhravku Fialy na tyč a na Hyku zbyla na brankové čáře snadná úloha.
19. min.: 1:1, hosté bleskově srovnali po přesné kombinaci Hrdiny a Bejdy.
Hra se rozhýbala a v poslední minutě poločasu mohly jít do vedení obě mužstva. Závěr prvního dějství je slibnou pozvánkou na druhý poločas.

20:51 začal druhý poločas.

30. min.: Hosté vstoupili do druhé poločasu výborně, v jeho polovině vedou po ukázkových akcích dua Hrdina - Matějka už 1:4. Fauly: 4:3.

33. min.: Domácí se hra po změně stran vůbec nedaří. Trenér Churáček si vybírá oddechový čas, aby hráčům vysvětlil, jakým způsobem zkusit zápas v závěrečných osmi minutách zdramatizovat.

33. min.: Po jednom z nezaviněných střetů musel hrací plochu v doprovodu spoluhráčů opustit Kamenický.

35. min.: Hosté pokračují v téměř bezchybném výkonu, navíc neúnavně vyráží k rychlým protiútokům.

36. min.: Do hry se vrátil Kamenický, obavy z vážnějšího zranění se naštěstí nepotvrdily. Fauly: 4:4.

37. min.: Střídající Matějček připravil ojedinělou střeleckou pozici pro Runta, ten ale v tísni netrefil ideálně. Gólem neskončil ani průnik Remence a domácím se doba na zvrat velmi rychle krátí.

39. min.: Fauly: 5:4, hosté kontrolují závěr utkání, o výsledku je téměř jistě rozhodnuto.

V prvním poločase vyrovnaný zápas po přestávce ovládli hosté a po zásluze vyhráli.