Parta ze soutoku nevstoupila do nové sezony zrovna ideálně, ze tří úvodních kol tým získal jen jednu výhru a naposledy prohrál ve Vysokém Mýtu (1:5). 

„Představoval jsem si po takovém startu alespoň šest bodů. Navíc nás momentálně kosí velký počet zraněných klíčových hráčů a o spokojenosti zatím nemůže být v žádném případě řeč,“ říká upřímně kouč Pavel Šuba. 

Ani proti Slavii to Mělník nebude mít vůbec jednoduché, do utkání jde jako jasný outsider. Pražané mají start povedenější, získali šest bodů. Mužstvo v prvním kole porazilo Českou Lípu (5:3), poté si vyšláplo i na Vysoké Mýto (5:1) a před dvěma týdny Slavia padla v derby se Spartou (3:5). 

„Máme před sebou jednoho z nejtěžších soupeřů vůbec. Je to naprostý profi tým, který trénuje dvakrát týdně a patří k nejlepším v Česku. My teď máme osm hráčů ze základu mimo, a proto říkám upřímně, že šanci na výhru máme minimální. Přesto se pokusíme o překvapení,“ tvrdí na závěr Pavel Šuba.

Utkání na palubovce Slavie začíná ve 20.00.

4. kolo 1. FUTSAL ligy: Slavia Praha - Olympik Mělník, Chrudim - Vysoké Mýto, Svarog Teplice - Helas Brno, Plzeň - Gamaspol Jeseník, Sparta Praha - Gardenline Litoměřice. Česká Lípa - Třinec.