Pavlíček zase řádil, měl prsty ve všech gólech

Kladno – Soupeř, který doma prohrál pouze s lídrem, absence sedmi hráčů základního kádru a k tomu dvougólové manko v úvodu utkání.

26.1.2012

Ilustrační snímek.Foto: Deník/Jaroslav Marek

S tím vším se vypořádali futsalisté AFC Kralupy v utkání 14. kola krajského přeboru na hřišti kladenského Celticu. Po další výhře si tak znovu upevnili druhé místo s nejtěsnější ztrátou na vedoucí rezervu kladenského SAT-ANu.

Ve svých řadách totiž Kralupští mají mimo jiné i Jaroslava Pavlíčka. Ten opět prokázal svou výjimečnost a podílem na všech šesti brankách hostí navýšil svůj náskok na čele kanadského bodování celé soutěže. Další výraznou postavou zápasu byl už poněkolikáté v řadě kralupský brankář Pelc, který svým soustředěným výkonem přináší do týmu klid.

Úvodních dvanáct minut ale patřilo dobře hrajícím domácím, kteří se dostali do dvoubrankového vedení. Hosté však ztrátu ještě do poločasu dvěma zásahy Pavlíčka vymazali a už ve druhé minutě druhé půle je dostal poprvé do vedení Tomáš Koláček.

Celtic naposledy a pouze nakrátko srovnal ve 23. minutě. Od té chvíle už se do černého trefovali jen hosté – dvakrát Pavlíček a jednou Trojan.

Ten spolu s další posilou z fotbalových trávníků Steckovičem doplnil hostující sestavu na optimální dvě čtyřky a oba se svými suverénními výkony rovněž podepsali pod perně vybojované vítězství.

Domácím k odvrácení porážky nepomohla dlouhá penalta, ze které za stavu 3:5 vůbec netrefili bránu, ani následná hra bez brankáře.

V dalším kole Kralupští přivítají Rohožník Praha, poslední tým tabulky, který naposledy bodoval ve třetím kole, takže vítězství domácích tentokrát bude povinností.

Celtic Kladno – AFC Kralupy 3:6 (2:2)
Jirkovský 2, Fišer – J. Pavlíček 4, Trojan, T. Koláček. Rozhodčí: Brejník, Pejša. ŽK: Fišer (Celtic).AFC Kralupy: Pelc – Steckovič, A. Moravec, Běhounek, Karas – J. Pavlíček, Trojan, T. Koláček, Tetiva.

Čechie Slaný – Olympik ME B 16:10 (8:1)
Kubík 4, Bůžek 3, Urban 3, Koníček 3, Klempt 2, Chvoj – Prejsa 3, Vála 2, Šuba 2, Netolický, Dzimko, Vokoun. Rozhodčí: Pejša, Cílek. ŽK: Urban, Klempt – Dzimko, Vála. Diváci: 10.

26.1.2012 VSTUP DO DISKUSE

Stavebním záměrům v blízkosti obcí vystavila místní referenda stopku

David Rath
22

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Ve Lhotce volilo skoro tři čtvrtě lidí

Mělnicko – Nejvyšší volební účast měly při letošních parlamentních volbách na Mělnicku opět menší vesnice.

Výsledkový servis: Záryby obraly favorita

Mělnicko - Jak hrál o víkendu váš oblíbený tým?

KRÁTCE: Vysoká účast byla překvapením

Mělnicko - Přečtěte si krátké zprávy z volebního dění v regionu!

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.