Koslavám přispěly některé závody na vysoké úrovni, a to jak po organizační, tak především po sportovní stránce. Takže vše na jedničku? „Se sezonou jsme byli spokojeni. Jediné, co nám nevyšlo, byl sportovní výsledek našeho družstva vextralize. Tam je třeba udělat ještě hodně práce a my se tím zabýváme již nyní přes zimu. Tradice a historie Mšena si prostě zaslouží lepší výsledky,“ míní Rudolf Grepl, který asi nejlépe ví, jak náročné jsou otázky financí a jezdců. „Uděláme vše, co se udělatdá.“

Vletošním roce se ve Mšeně pojede nejméně šest závodů. Sezona začne tradičním prvomájovým Memoriálem Emila Sovy, ovál dále ožije 21.června závodem juniorských družstev, 22.června extraligou družstev, 25.července finálovým závodem juniorů– jednotlivců, 1.srpna vzpomínkou na Antonína Kaspera a 11.října Superprix.

Proč naproti loňsku pouze jediný závod nejvyšší soutěže družstev? „Svaz ploché dráhy stanovil vextralize nová pravidla. Bude startovat pět družstev vprvním kole a do bojů otitul mistr ČR postoupí do druhého kola jen čtyři. Termíny závodů finálové části budou včas ohlášeny,“ vysvětlil prezident mšenského klubu. Ten doufá, že se do druhé části probojuje ijeho tým, a ve Mšeně se tím pádem pojede sedm závodů.

Soupiska jezdců podle Rudolfa Grepla vtěchto dnech ještě není uzavřena a vjednání je několik posil zPolska a také Topinka a Makovský startující vAnglii.

Ačkoli ještě nezačala letošní sezona, vklubu už vzhlížejí kroku 2009. „Požádali jsme okonání semifinále mistrovství světa seniorů pro příští rok. Pokud vše klapne, uvidí diváci ve Mšeně opět světovou špičku,“ uzavřel Rudolf Grepl.

Miloslav Čmejla