Oba okresní zástupci si tak na závěr sezony body rozdělili (4:4) a seřadili se na čtvrtém a pátém místě konečného pořadí.

„I když jsme nesplnili náš cíl být do třetího místa, tak musím všem klukům poděkovat za snahu a práci na palubovkách. Když si vše promítnu zpět, tak mě velmi potěšilo, že celou soutěž s malými výjimkami odehráli hráči od šestnácti do osmnácti let,“ ohlédl se za skončeným ročníkem přeboru mělnický trenér Vladimír Kaňka.

Domácí tým i tentokrát tvořený kompletně juniory se v obou poločasech derby dostal do dvougólového vedení, ale zkušenějším hostům se vždy povedlo pohotově obnovit remízový stav.

„Kralupy byly prvním týmem, který nás hned od začátku celoplošně napadal. Ze začátku jsme byli hodně zaskočení a klukům chvíli trvalo, než si na styl soupeře zvykli,“ podotkl trenér Kaňka, který označil zápas za pohledný z obou stran. „Opět nás ale může mrzet, že jsme neproměnili mnoho příležitostí ke skórování.“

Ve stejném duchu hovořili také hosté. „Po třiceti minutách hry domácím konečně došly síly, a tak se začaly objevovat šance převážně na naší straně,“ popisoval hostující Aleš Moravec dění před vyrovnáním na konečných 4:4 z kopačky Jaroslava Pavlíčka, dlouhodobě nejlepšího střelce Kralup.

I bod Kralupským stačil při očekávané porážce Bělé na hřišti vítěze soutěže Hraslu Slaný k uhájení páté příčky. „Po výborném startu do soutěže, kdy jsme pět kol vedli tabulku, je to možná méně, než se očekávalo, ale ostudu jsme rozhodně neudělali,“ mínilAleš Moravec.

Olympik Mělník B – AFC Kralupy 4:4 (2:2)

Branky Kralup:
T. Koláček, J. Pavlíček, L. Koláček, L. Moravec. Olympik B: Procházka - Tichý, Volf, Havel, Šulc – Prejsa, Vála, Weiner, Kettner (21. Dzimko). AFC Kralupy: Heimrath - Mára, Urban, T. Koláček, Karas, A. Moravec – J. Pavlíček, L. Koláček, L. Moravec, Tetiva.