Celá akce odstartuje pod taktovkou moderátora Radka Šilhana v 18.00 a níže vám představujeme všechny kategorie a všechny sportovce, kteří bojují o co nejlepší umístění.

NEJLEPŠÍ SPORTOVEC
Jan Bárta – kanoistika
- 1. místo na ME juniorů, vodní slalom, družstva
- 3. místo na MS juniorů, vodní slalom, jednotlivci
- 3. místo na MS juniorů, vodní slalom, družstva

Josef Bartoš – dostihy
- 1. místo na Memoriálu kpt. Poplera
- 1. místo na Velké švédské národní
- 4. místo na Velké Pardubické 2017

Jiří Boháč – karate
- 1. místo na JKA Cupu Bottrop v Německu
- 5. místo na MS WESKA kumite tým BRH kadeti
- 7. místo na ME WESKA individual kadeti

Tomáš Cabadaj – futsal
- 1. místo na MČR s týmem U19 (Olympik Mělník)
- 1. místo s A-týmem (Olympik Mělník) ve 2. lize

Anna Češpivová – vodní lyžování
- 8. místo na ME, kombinace
- 11. místo na ME, slalom

Karolína Farkašová – krasobruslení
- 1. místo v soutěži krasobruslařského svazu

Jan Gazdík – box
- 1. místo na MČR juniorů
- 1. místo na mezinárodním turnaji v Sokolově

Sára Klímová – tanečnice
- 2. místo na MČR, sólo
- 8. místo na ME, sólo

Lucie Köppelová – karate
- 3. místo na MS WSKA kumite ženy
- 3. místo na MS WSKA kata tým ženy

Karel Král – kung-fu
- 2. místo na MS
- 3 x 1. místo na MČR

David Le – karate
- 1. místo na MS WUKF kata team
- 2. místo na MS WUKF kata individual

Anna Marie Macková – veslování
- 1. místo na MS juniorů, osmiveslice
- 3 x 1. místo na MČR

Jakub Miřatský – kung-fu
- 3. místo na MS
- 4., 6. a 7. místo na ME

Pavel Novák – workout
- 1. místo na EVLS Prague Street
- 3. místo na MČR ve freestylu

Petra Novotná – taekwondo
- 2. místo na Korea open
- 5. místo na ME
- 1. místo v extralize ČR

Adam Sedlmajer – vodní lyžování
- 1. místo na ME, kombinace
- 6. místo na MS, skok
- 4. místo na MS, kombinace

Dominik Šup – futsal
- 1. místo na MČR s týmem U19 (Olympik Mělník)

Zdeněk Tuháček – silový trojboj
- 1. místo na MČR v benchpressu
- 9. místo na MS v benchpressu

Denisa Vegrichtová – dostihy
- 1. místo na Zimním jezdeckém poháru
- 8. místo na MČR juniorů

Zuzana Vychová – jachting
- 14. místo na MS
- 1. místo v Českém poháru
- 2. místo na ME

Pavel Zach – karate
- 3. místo na MS juniorů WESKA kumite team
- 3. místo na ME juniorů JKA kumite team

NEJLEPŠÍ TÝM DOSPĚLÝCH
Karate – SK Shotokan Neratovice, ženy
- 5. místo na MS JKA
- 3. místo na MS WSKA

Volejbal – TJ EMĚ Mělník, ženy
- 1. místo ve 2. lize

Futsal – SK Olympik Mělník, muži
- 1. místo ve 2. lize, postup do 1. ligy

Futsal – SK Olympik Mělník, U19
- 1. místo na MČR

NEJLEPŠÍ TÝM MLÁDEŽE
Karate – SK Dragon Neratovice, dívky
- 2. místo na MS WUKF
- 2. místo na ME WSF

Atletika – TJ Neratovice
- 1. místo v krajském přeboru družstev

Karate – SK Dragon Neratovice, chlapci
- 1. místo na MS WUKF
- 1. místo na MEWSF

Poomsae – Taekwondo Hansoo
- 1. místo na MČR
- 1. místo na Prague Open

Outdoor running – TJ Kralupy
- 1. místo na MČR ve štafetě

Požární sport – SDH Mělník – Blata
- 1., 2. a 3. místo na Libišském čtyřboji
- 1. místo na Branném závodě ve všestrannosti

NEJLEPŠÍ TALENT
Vojtěch Beneš – taekwondo
- 1. místo v Národní lize 2017
- 1. místo Hansoo Cup
- 1. místo Moravia Cup

Daniel Brejcha – karate
- 1. místo ME WUKF kata team
- 1. místo MČR SKIF kata
- 1. místo MČR WKF kata

Denisa Brejchová – karate
- 1. místo na ME WSF kata
- 2. místo na ME WSF kata team
- 3. místo na ME WUKF kata kumite

Aneta Červená – dostihy
- 2. místo na MČR družstev
- 4. místo na MČR, velcí koně

Vladimír Fafek – karate
- 1. místo na ME WUKF kata team
- 1. místo na ME WSF kata team

Eliška Hasnedlová – dostihy
- 1. místo MČR, pony
- 2. místo MČR, skoky

Anna Kajzrová – kung-fu
- 2 x 1. místo na MČR
- 5 x 1. místo v Lize juniorů

Matěj Kušniarik – box
- 2. místo na MČR
- 2. místo na mezinárodním turnaji v Ústí n. L.
- 2. místo na Turnaji olympijských nadějí


Markéta Miková – dostihy
- 1. místo na Channel Star
- 5. místo na MČR
- 3. místo na Styl šampionátu, pony

Václav Nepomucký – atletika
- 1. místo v KP, vrh koulí
- 3. místo na LOH dětí a mládeže
- 4. místo na MČR, vrh koulí

Jiří Oppitz – veslování
- 1. místo na MČR družstev
- 2. místo na MČR, párovka
- 3. místo na MČR, skif

Karolína Prušáková – dostihy
- 2 x 1. místo na MČR
- 1. místo Vetoflex Cup

Eliška Vychová – jachting
- 2 x 1. místo na MČR
- 1. místo na Českém poháru

Tereza Winterová – dostihy
- 1. místo na MČR, pony

Aneta Zítková – karate
- 1. místo na MČR JKA
- 2. místo na MČR JKA
- 3. místo na ME ESKA

Adam Zloský- plavání
- 2 x 4. a 1 x 5. místo na Letním poháru
- 1. místo na mezinárodních závodech v Německu

SÍŇ SLÁVY
Zdeněk Krejza – veslování
Dlouholetý člen klubu KVM 1881 Mělník, který se velkou měrou zasloužil o rozvoj a propagaci veslování nejen jako výtečný veslař, ale i jako velmi zručný mechanik lodí.

ZASLOUŽILÝ FUNKCIONÁŘ
Antonín Čvančara – atletika
Trenér oddílu atletiky od roku 1969, trenér mnoha vynikajících atletů.

Martin Moták – taekwondo
Dlouholetý trenér oddílu Hansoo Mělník, mezinárodní rozhodčí.

NEJLEPŠÍ KRAJÁNEK
Jan Chmelík – házená
Odchovanec Házené Mělník, který prošel všemi mládežnickými kategoriemi. V patnácti letech přestoupil do Dukly Praha, v současné době hraje extraligu.

NEJLEPŠÍ TRENÉR
Antonín Mrzílek – jachting
Trenér Yacht clubu Neratovice od roku 1995, vedoucí týmu na OH 2012, trenér české reprezentace, vedoucí kouč Sportovního centra mládeže.

Radana Prachtová – krasobruslení
Zkušená trenérka krasobruslení se v nově vzniklém klubu věnuje primárně začínajícím krasobruslařům.

Pavel Šuba – futsal
A-tým Olympiku Mělník dotáhl v roce 2017 k postupu do nejvyšší ligy, trenérsky se věnuje zároveň kategorii U19, juniorka se stala mistrem ČR.

David Vegricht – Muay Thai
Jeden ze zakladatelů oddílu, kde působí už sedmnáct let. Borci pod jeho vedením získali několik titulů mistra a vicemistra ČR.

Karel Vlasák – fotbal
Trenér nejmenších fotbalistů Pšovky Mělník, pracující s nejmladšími fotbalisty s vysokým zaujetím a velkou kreativitou.

HENDIKEPOVANÝ SPORTOVEC
Ondřej Kabeš – plavání, lyžování
- 1. místo na Zimní speciální olympiádě
- nominace na světovou olympiádu v Abu Dhabí

Martin Zikmund – lední hokej, Spartan race
- zdolal dva extrémní překážkové závody
- hráč Litvínova ve sledge hokeji

FAIR PLAY
Petr Limprecht – taekwondo
Petr Limprecht v ČR začal před několika lety s propagací a podporou závodníku taekwonda, kde se snaží stahovat nůžky mezi zdravými a hendikepovanými závodníky.

Robin Student – lední hokej
V říjnu roku 2017 poskytl při utkání Kralupy – Božetice první pomoc soupeři, kterému brusle rozřízla krk. Díky včasné a profesionální pomoci byl zraněný hráč bez větších potíží převezen do nemocnice.