Naději na změnu výsledku mu ovšem po prozkoumání zápisu o utkání vzala disciplinární komise krajského futsalového svazu, která se případem už dále nebude zabývat.

„Podle soutěžního řádu lze provést konfrontaci na žádost kapitána soupeře nejpozději před zahájením druhého poločasu zápasu," vysvětlil její předseda Jaroslav Bílek s tím, že v zápise je nad podpisem obou kapitánů uvedeno, že ten hostující požádal o konfrontaci domácího hráče s číslem pět Michala Kettnera až po skončení utkání.

V té době už ale dotyčný, který zápas nedohrál, nebyl v hale vůbec přítomný. Podle vyjádření mělnického kapitána Pavla Šuby mladšího totiž bezprostředně po jeho skončení odjel na maturitní ples.

V platnosti tak zůstává výsledek dosažený na hřišti, o kterém domácí rozhodli v pohledném utkání hraném ve vysokém tempu ve druhém poločase. Ten první skončil smírně 3:3, po změně stran už ale přidávali další branky pouze v tabulce o šest příček níže umístění Mělničtí.

„Měli jsme potvrdit vedoucí pozici v tabulce a proti mladému týmu zvítězit. Bohužel se tak nestalo, protože jsme neodehráli utkání v našich možnostech," přiznal trenér kolínského výběru Michal Škopek. „Do poločasu to ještě šlo, ale pak musel odstoupit pro zranění ze hry Rejthárek a my se nedokázali střelecky a herně prosazovat," podotkl. „Domácí nás nijak nepřehráli. Ale měli dobře nacvičené signály a díky tomu zvítězili," připojil se kapitán Kolína Lukáš Slezák.

Další utkání hraje Olympik B v neděli 24. února ve Slaném proti domácí Čechii, která se zásluhou zaváhání Kolína dotáhla na čelo soutěže.

OLYMPIK ME B – SKP KOLÍN 6:3 (3:3)
Branky: 3. a 15. Dokoupil, 11. Weiner, 23. Vokoun st., 26. Netolický, 31. Gabčo – 6. Slezák, 9. Rejthárek, 13. Jansta. Rozhodčí: Dragoun, German. ŽK: Vokoun st., Šuba, Weiner – Škopek, Vacek, Macháček, Pangrác. Olympik B: Machulka – Netolický, Kettner, Vokoun st., Vokoun ml., Šuba, Weiner, Gabčo, Došlý, Dokoupil.