Snad jen „kanár“ na kontě Cítova se v Dřínově nečekal. Potvrdilo se také, že nastoupí–li Nelahozeves v plné sestavě, bude pro všechny těžkým oříškem. V závěrečném kole první poloviny se o titul půlmistra utkají mužstva z vedoucích příček – Nelahozeves a Beřkovice A.

Regionální přebor I. třídy

10. kolo: D. Beřkovice B - Tišice A 3:15 (čtyřhry 1:1; Danaj 2 - Fabián ml. 3, Rubín 3, Kratochvíl 3, Veselý 3, WO 2), Mlékojedy B - Mšeno A 14:4 (čtyřhra 1:0; Novák 3, Chalupa 2, Kočiš 2, Hendrych 1, WO 5 - Kummer 3, Živec 1), Mělník/Pšovka A - Liběchov A 11:7 (čtyřhry 2:0; Hraba 3, Vítek 2, Braunšveig 2, Čech 2 - Sekereš 3, Dvořák st. 1, WO 3), Dřínov A - Cítov 18:0 (čtyřhry 2:0; Káš 4, Kruml 4, Poláková 4, Polák 4), Mšeno B – D. Beřkovice A 4:14 (čtyřhry 0:2; Bízek 2, Malý 2 - R. Hrdý 4, Papež 3, M. Hrdý 3, Točík 2), Dynamo A - Veltrusy 11:7 (čtyřhry 0:2; M. Ovsenák 4, P. Ovsenák 3, Vedralová 3, Točík 1 - Bagal ml. 2, Šlechta 2, Hudeček 1).

1. Dynamo A 10 9 0 1 119: 61 27
2. Sokol D. Beřkovice A 10 8 0 2 111: 69 24
3. Sokol Dřínov A 10 8 0 2 131: 49 24
4. Mělník/Pšovka A 10 7 0 3 102: 78 21
5. Sokol Tišice A 10 6 0 4 96: 84 18
6. Start Mlékojedy B 10 5 1 4 99: 81 16
7. SKST Sokol Veltrusy 10 5 0 5 89: 91 15
8. TJ Sokol Cítov 10 4 1 5 93: 87 13
9. SK Liběchov A 10 4 0 6 87: 93 12
10. SK Mšeno B 10 2 0 8 62:118 6
11. SK Mšeno A 10 1 0 9 56:124 3
12. Sokol D. Beřkovice B 10 0 0 10 35:145 0

Regionální přebor II. třídy

10. kolo: Tišice B – Dynamo C 13:5 (čtyřhry 1:1; Veselý 4, M. Kratochvíl 3, I. Kratochvíl 3, Habart 2 – Mikolášek 2, Viktorin 2), Mlékojedy C – Neratovice F 9:9 (1:1; Hendrych 4, Pátek 4 – Dvořák nejml. 2, Palanský 2, Vejvoda 2, Šlechta 2), Dynamo B – Dřínov B 15:3 (čtyřhry 2:0; M. Ovsenák 4, Brož 4, Haincová 3, Ovsenáková 2 – Tůma 2, Plocková 1), Neratovice D – Mělník/Pšovka B 16:2 (čtyřhry 2:0; Salmon 4, Klouček 4, Jeřábek 3, Bareš 3 – Štros 1, Prokeš 1), Neratovice E – Kralupy 17:1 (čtyřhry 2:0; Čuba 4, Urban 4, Sauer 4, Pekarovič 2, Weisser 1 – Růžička 1), Liběchov B – H. Počaply 3:15 (čtyřhry 0:2; Švesták 2, Žiačik st. 1 – Němeček 4, Bradáč 3, Petera 3, Ježek 3).

1. TJ Neratovice E 10 9 1 0 145: 35 28
2. Dynamo B 10 8 1 1 129: 51 25
3. TJ Neratovice D 10 7 2 1 128: 52 23
4. Sokol Dřínov B 10 7 0 3 109: 71 21
5. TJ Sokol H. Počaply 10 6 2 2 118: 62 20
6. TJ Kralupy 10 6 0 4 100: 80 18
7. TJ Sokol Tišice B 10 5 0 5 90: 90 15
8. SK Liběchov B 10 4 0 6 84: 96 12
9. Sokol Mělník/Pšovka B 10 2 0 8 49:131 6
10. Start Mlékojedy C 10 1 1 8 59:121 4
11. Dynamo C 10 1 0 9 36:144 3
12. TJ Neratovice F 10 0 1 9 33:147 1

Regionální přebor žáků

4. kolo: Dynamo – Liběchov 4:6 (čtyřhra 0:1; Točík 2, Struneček 1, Dan. Kerner 1 – Zralík 3, Žiačik 2), Neratovice C – Neratovice A 0:10 (čtyřhra 0:1; Sauer 3, Pekarovič 3, M. Šlechta 3). 5. kolo: Neratovice A – Dřínov 7:3 (čtyřhra 1:0; Sauer 3, Pekarovič 2, Šlechta 1 – Hloušek 2, Procházka 1), Liběchov – Neratovice C 7:3 (čtyřhra 1:0; Zralík 3, Žiačik 3 – Nevím 1, Pokorný 1, Širc 1).

1. SK Liběchov 5 4 0 1 29:21 12
2. TJ Neratovice A 5 4 0 1 39:11 12
3. Sokol Dřínov 4 3 0 1 27:13 9
4. TJ Neratovice B 3 1 0 2 10:20 3
5. Dynamo Nelahozeves 4 1 0 3 13:27 3
6. TJ Neratovice C 5 0 0 5 12:38 0

(kra, lk)