A přestože se v Brně dostal do hry až v závěru třetího utkání, dokázal se v duelu s Kazachstánem během velmi krátké chvíle zapsat mezi střelce. Svým příspěvkem už ale pouze mírnil porážku 2:5, která pro národní tým znamená, že se o účast na mistrovství musí porvat v dubnové baráži.

Na klubové úrovni ovšem čekají třiadvacetiletého šikulu důležité zápasy už nyní. Ten nejbližší v pátek od 20 hodin v Teplicích. Předposlední Mělník se v rámci šestnáctého kola Varta liga pokusí zaskočit domácí. Severočeši nejsou tak suverénní jako v minulém ročníku. Se sedmadvaceti body jim patří pátá příčka. V prvním vzájemném utkání ale na soutoku triumfovali v poměru 8:4.

Trenér Olympiku Jakub Němec čeká velmi náročné utkání. „Naše pozice v boji o záchranu není dobrá, a proto každý bod, který bychom získali z venkovních utkání se silnými soupeři, je pro nás zlatý. V minulém utkání nás Teplice porazily jejich power-play, která je velmi silná. Před tímto utkáním Teplice přivedly tři velmi zajímavé hráče ze zahraničí a já předpokládám, že jejich síla ještě vzroste."