Házenkáři Sparty Kutná Hora si doma připsali další dva body do tabulky a jsou nadále v čele Společné regionální soutěže. Výkon však předvedli proti poslednímu Mělníku hodně slabý a vyhráli jen o tři góly 22:19.

V zápase vůbec nebylo znát, že hraje první s posledním. Domácímu týmu se od úvodních minut nedařilo příliš v útoku a také obrana mnohdy a zbytečně chybovala.

Hostující tým hodně podržel brankář Dřevikovský, který si připsal šestnáct úspěšných zákroků a celkově předvedli hráči Mělníka v Kutné Hoře velmi sympatický výkon. V útoku Sparty střelecky vyčníval Hasala, autor jedenácti branek, ostatní pouze „paběrkovali“.

V Libčicích porážka i vítězství

V neděli odcestovali dorostenečtí házenkáři HC Wendy Mělník k dalšímu mistrovskému turnaji do Libčic nad Vltavou, kde se jim dařilo se střídavým úspěchem. Na turnaj se nedostavili mladíci z Bělé, a proto každé družstvo hrálo jen dva zápasy. Wendy mělo v prvním duelu s Libčicemi pomalejší začátek a dovolilo soupeři odskočit na výraznější rozdíl. Ve druhé části se už ztrátu navzdory lepšímu výkonu nepodařilo dohnat. Zápas s Kutnou Horou byl jednoznačnou záležitostí Mělnických.

Mělník – Libčice 14:18, K. Hora 25:14.
Sestava a branky Mělníka:
Helemik – Haramul 8, Habart 4, Postelt 1, Šimko 2, Zach 5, Dědič 2, Běloch 16, Janoušek.