Přestože měli hráči Beřkovic výhodu domácího prostředí, nedokázali odolat výborným výkonům soupeře. Michaela Vedralová a bratři Ovsenákové zajistili shodně po třech bodech, ke kterým přidal Radek Točík další dva, a tím bylo o přesvědčivém vítězství hostí rozhodnuto.

V Dynamu se netají úmyslem pokračovat v takových výkonech i ve druhé polovině, a zajistit si tak postup do krajské soutěže. Při vyrovnanosti všech jejich aktérů to není nesplnitelný cíl.

Pouze o jedno vítězství méně má na druhém místě áčko Dřínova. To jistě neprodá kůži lacino a bude se snažit o návrat do soutěže, ve které v minulé sezoně působilo.

Při rovnosti bodů na třetím a čtvrtém místě rozhodl mezi Pšovkou a Beřkovicemi jejich vzájemný zápas, který vyhrála Pšovka jen těsně 10:8.

Tišice se na pátou pozici probojovaly až v samém závěru, kdy většinu zápasů konečně odehrály v základním složení. Pavel Rubín zajišťoval pravidelně čtyři body a v úspěšnosti se posunul na druhé místo hned za Lucií Polákovou.

Mladý celek Veltrus, právě tak jako věkově starší Cítov i Mlékojedy, spolehlivě bojuje o střed tabulky.

Více se před začátkem soutěže očekávalo od béčka Mlékojed, ale ty za celou první polovinu nenastoupily ani jednou v optimální sestavě.

Postavení Liběchova vcelku odpovídá jeho reálným možnostem, kde za kralujícím Karlem Sekerešem zeje výkonnostní mezera.

Tradičně dobré Mšeno tentokrát doplatilo na rovnoměrné zařazení hráčů na soupisky po postupu béčka z regionálního přeboru II. třídy a při velkých absencích Josefa Babáka není schopno A, ani B-mužstvo dosahovat uspokojivých výsledků.

Záloha Beřkovic je na posledním místě bez jediného bodu zřejmě už nyní, pokud se nestane nějaký zázrak, prvním horkým kandidátem sestupu.

REGIONÁLNÍ PŘEBOR I. TŘÍDY

11. kolo: Veltrusy – D. Beřkovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, Šlechta 4, O. Karas 3, Hudeček 2, Veselý 1 - Danaj 2, Raček 2, Brauner 1, Šimon 1), D. Beřkovice A - Dynamo A 5:13 (čtyřhry 0:2, Papež 2, R. Hrdý 2, M. Hrdý 1 – M. Ovsenák 3, P. Ovsenák 3, Vedralová 3, Točík 2), Cítov - Mšeno B 12:6 (čtyřhry 2:0, V. Vaněček 3, Kasáček 3, Vaněk 2, Líska 2 - Bízek 3, Malý 3), Liběchov A - Dřínov A 4:14 (čtyřhry 1:1, Sekereš 2, Dvořák st. 1 - Poláková 4, Káš 3, Kruml 3, Polák 3), Mšeno A – Mělník/Pšovka A 2:16 (čtyřhry 0:2, Živec 1, Kummer 1 - Hraba 4, Braunšveig 4, Čech 4, Vítek 2), Tišice A - Mlékojedy B 11:7 (čtyřhry 2:0, Rubín 4, Fabián ml. 2, Brodský 2, Veselý 1 - Novák 3, Kočiš 2, Chalupa 1, Pátek 1).

 1. Dyn. Nelahozeves A 11 10 0 1 132: 66 30
2. Sokol Dřínov A 11 9 0 2 145: 53 27
3. Mělník/Pšovka A 11 8 0 3 118: 80 24
4. Sokol D. Beřkovice A 11 8 0 3 116: 82 24
5. Sokol Tišice A 11 7 0 4 107: 91 21
6. SKST Sokol Veltrusy 11 6 0 5 101: 97 18
7. TJ Sokol Cítov 11 5 1 5 105: 93 16
8. Start Mlékojedy B 11 5 1 5 106: 92 16
9. SK Liběchov A 11 4 0 7 91:107 12
10. SK Mšeno B 11 2 0 9 68:130 6
11. SK Mšeno A 11 1 0 10 58:140 3
12. Sokol D. Beřkovice B 11 0 0 11 41:157 0

REGIONÁLNÍ PŘEBOR II. TŘÍDY

11. kolo: H. Počaply – Tišice B 13:5 (čtyřhry 2:0, Němeček 4, Ježek 4, Bradáč 3 – Habart 2, Vais 1, I. Kratochvíl 1, M. Kratochvíl 1), TJ Kralupy – Liběchov B 9:9 (čtyřhry 2:0, Palan 4, Růžička 1, Vokál 1, Slejška 1 – Švesták 3, P. Zelenka 3, Žiačik st. 3), Dřínov B – Neratovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, Tůma 4, Plocková 1, Kášová 1, Hloušek 1 – Klouček 3, Jeřábek 3, Salmon 2, Sauer 1), Neratovice F – Dynamo B 3:15 (čtyřhry 1:1, Šlechta 1, Nevím 1 – Haincová 4, Brož 4, Ovsenáková 4, Struneček 2), Dynamo C – Mlékojedy C 8:10 (čtyřhry 0:2, Viktorin 3, Mikolášek 3, Kerner 1, Lančarič 1 – Hendrych 4, Strnad 2, Kostelecký 2).

 1. TJ Neratovice E 10 9 1 0 145: 35 28
2. Dyn. Nelahozeves B 11 9 1 1 144: 54 28
3. TJ Neratovice D 11 8 2 1 138: 60 26
4. TJ Sokol H. Počaply 11 7 2 2 131: 67 23
5. Sokol Dřínov B 11 7 0 4 117: 81 21
6. TJ Kralupy 11 6 1 4 109: 89 19
7. TJ Sokol Tišice B 11 5 0 6 95:103 15
8. SK Liběchov B 11 4 1 6 93:105 13
9. Start Mlékojedy C 11 2 1 8 69:129 7
10. Mělník/Pšovka B 10 2 0 8 49:131 6
11. Dyn. Nelahozeves C 11 1 0 10 44:154 3
12. TJ Neratovice F 11 0 1 10 36:162 1

(kra)