Hra hostujícího Rohožníku byla založena na exligovém Engelmannovi, který za celý zápas neopustil palubovku, naproti tomu domácí exligista Vymětalík nastoupil po nemoci jen v pozici trenéra.

Od začátku měly převahu obrany nad útoky, až na konci první desetiminutovky se předvedl domácí Trojan střelou do břevna a v další akci prudkou ranou, se kterou si brankář hostí poradil.

V 11. minutě nastřelil břevno také Rohožník. V 16. minutě zmiňovaný Engelmann přeběhl s míčem celé hřiště a prudkou ranou otevřel skóre. V té samé minutě se AFC povedlo srovnat hlavičkou L. Moravce po prudkém výhozu Pelce.

Minutu před poločasem vstřelili hosté z nenápadné akce druhý gól. Chvilku po neproměněném trestném kopu Máry se prosadil deset vteřin před přestávkou J. Pavlíček a srovnal na 2:2.

Také ve druhé půli se šance dostavily až na přelomu poločasu, v 29. minutě nastřelili hosté tyč a břevno. Z protiútoku Trojan prudkou ranou na bližší tyč dostal AFC poprvé v zápase do vedení.

Když domácí nevyužili dva útoky do otevřené obrany soupeře k získání rozhodujícího náskoku, efektivní hosté zničehonic otočili průběh zápasu třemi góly v rozmezí 35. a 39. minuty, opět převážně po akcích Engelmanna.

Domácí trenér sáhl ke hře bez brankáře, tu AFC po chvilce využil a v čase 38:59 snížil J. Pavlíčkem na 4:5. Drama v koncovce ovšem Rohožník nepřipustil a střelou do prázdné brány přes celé hřiště určil konečné skóre.

Krátkodobý výpadek pozornosti spolu s nepřesnou, i když častou střelbou tak znemožnily domácím dotažení čela tabulky. V sobotu nastoupí AFC v dalším těžkém zápase na půdě Hořovic.

AFC Kralupy – Rohožník Praha 4:6 (2:2)

Sestava a branky AFC: Pelc – Mára, Urban, V. Pavlíček, Janouškovec – J. Pavlíček (2), Trojan (1), L. Moravec (1), L. Koláček.