Florbalové Kralupy poprvé zažijí něco, co donedávna bylo doménou pouze superligových nebo prvoligových družstev. Školní zápasy, které se hrají v příhodný čas pro školou povinné děti, se v posledních letech těší stále větší popularitě.

Jejich atmosféru v pátek 26. ledna od 12 hodin, kdy poprvé zkříží hole na úvodním vhazování, okusí i florbalisté Kralupy Wolves a jejich soupeř v rámci mistrovského utkání čtvrté nejvyšší soutěže - Kati Kadaň.

Diviznímu šlágru druhého s třetím předchází dopolední turnaj základních škol, kterého se zúčastní celkem šest týmů ze ZŠ Třebízského, ZŠ Komenského, ZŠ Generála Klapálka a ZŠ Velvary. Zúčastnění školáci se následně mohou těšit na předzápasovou rozcvičku obou týmů a utkání samotné. Pořadádající oddíl pro ně chystá nejen soutěže ve fandění a o nejlepší transparent, ale i malé překvapení.

Tajným přáním organizačního týmu Vlků je zaplnit tribunu do posledního místečka a vytvořit afmosféru podobnou té z pohárového zápasu se superligovou Spartou před více než dvěma roky. Tehdy fandilo více než dvě stě diváků. Bude tento rekord při historicky prvním "školním mači" překonán?