Slušně zaplněná kunratická hala byla svědkem střetnutí, které dle mnohých svou kvalitou překračovalo úroveň divize. Oba týmy do zápasu nastoupily skvěle připraveny a hýřily aktivitou, z čehož bylo patrné, že chtějí prodloužit svou vítěznou sérii na sedm utkání.

První gól zápasu vstřelili domácí, když Smutný v samém závěru proměnil přesilovou hru, rychle se zorientoval v předbrankovém prostoru a překonal Hammamiho v bráně Vlků. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, když Řehák o necelých pět minut později srovnal.

Rychlý rozjezd obou týmů následně přinesl pasáže, ve kterých diváci viděli vždy dva po sobě přicházející góly - nejprve poslal Kralupy do vedení Husťák, ovšem na jeho branku za necelou minutu odpověděl domácí Maxa. Když poté Manek využil obrovské chyby domácí obrany a skóroval, byli to opět Wizardi, kteří po půlminutě přispěchali s odpovědí a vyrovnali. Závěr první třetiny přesto patřil hostujícím Vlkům, neboť Kristian Malík využil přesilovku a devět vteřin před koncem první hrací části poslal hostující Kralupy do vedení.

Druhá třetina však byla černou dvacetiminutovkou kralupského florbalu v této sezoně. Domácí v ní čtyřmi góly otočili průběh utkání na svoji stranu, když se postupně prosadili Krob, Kronovetr, Müller a Branžovský. Zhuštěná defenziva zastavovala hostující útoky a Kralupy tak letos poprvé vyšly v nějaké ze třetin gólově naprázdno.

O něco hůře začalo být pro tým trenérů Svobody a Buriána zkraje třetí hrací části, kdy nabídnutou přesilovou hru využil Bouda a domácí vedli již o čtyři branky. Bylo však jasné, že Vlci nedají kůži lacino. Za sedmdesát vteřin snížil Malík, který zaznamenal druhou branku v zápasu a ten samý hráč zkompletoval hattrick v 55. minutě, kdy po Michálkově nahrávce zužitkoval nabídnutou přesilovku. Bohužel víc než šest gólů nebylo kralupským florbalistům přáno.

Letošní vítězná šňůra se tak zastavil na čísle šest. Kralupy sice přišly o mistrovskou neporazitelnost, ovšem stále jsou na průběžném druhém místě tabulky. Zpátky na vítěznou notu se mohou naladit v neděli, kdy doma přivítají Teplice.