A na domácí palubovce se jim vedlo s polovičním úspěchem. Po přesvědčivém vítězství s béčkem Strakonic (73:45) Kralupanky podlehly Benešovu (52:64).

V nedělním utkání přitom bylo ve hře druhé místo v tabulce. Vstup do utkání byl z obou stran velice nervózní, čemuž odpovídala i předváděná hra. Dříve se uklidnily domácí hráčky a velice dobrou obranou si začaly budovat náskok a vypadalo to na jednoznačné utkání. Na konci první čtvrtiny vedly kralupské dorostenky 21:9. Po menší bouřce na lavičce hostů se obrázek hry rapidně změnil.

Benešov přešel na zónovou obranu a z rychlých protiútoků začal ukrajovat z náskoku domácích. Prvních pět minut druhého hracího období vyhrály hostující hráčky 14:4, přiblížily se tak na dostřel domácím a do poločasové pauzy se šlo za nerozhodného stavu 30:30.

Kdo nestihl prvních pět minut třetí čtvrtiny, tak o nic nepřišel. To, co se odehrávalo na palubovce, mělo s basketbalem společného snad jen míč a skóre se hnulo jen o tři body. V posledních třech minutách tohoto období se však dokázaly přece jen prosadit Benešačky a získaly čtyřbodové vedení.

O osudu utkání rozhodlo šest minut v poslední čtvrtině, kdy hostující hráčky velice dobrou obrannou hrou eliminovaly útočné snahy domácích a jejich chyby trestaly z protiútoků. Ve 36. minutě tak platil stav 42:55. Domácí děvčata se ještě snažila s vývojem utkání něco udělat, bojovala, ale Benešačky si již výhru vzít nenechaly.