Poměrně vyrovnaný úvod zlomily v sedmé minutě dvě branky hostů v rychlém sledu. Zbytek poločasu nestál ze strany rozklížených Kralup i přes snížení Harmáčka (11., 1:2) za moc a brankář Prosický absolvoval do pauzy ještě dvě návštěvy sítě. Až tlak v úplném závěru půle dával jistou víru na zvrat. Stochov v této fázi podržel výborný brankář Pokorný.

Do 23. minuty se AFC zvýšenou bojovností podařilo snížit na rozdíl jediné branky, ale hosté si dvěma rychlými góly vzali do 26. minuty náskok zpět a bylo po nadějích.

Nepovedený večer domácích podtrhlyzbylé inkasované branky, jedna hloupější než druhá – rána skrz zeď, vlastňák. Potupné desítce pro nebývale nezkušenou kralupskou sestavu zabránil několika těžkými zákroky brankář Prosický i dobře postavené tyče.

10. kolo: MCE Slaný – Hrasl Slaný 3:5 (3:3, Nykl 2, Novotný – Kuba 3, Klusáček 2), PK Třebusice – Mazáci Přelouč 7:2 (3:1, Hink 2, Fedrhanc 2, Kubín, M. Šerák, R. Šerák – Janecký, Březina), Viva Příbram – FC Brandýsek 2:3 (2:2, Kočí, Kunc – Zíka, Tesař, Kroc, ČK: 2:0), AFC Kralupy – FK Stochov 4:9 (1:4, Harmáček 2, Moravec, Kaňka – Novotný 3, Dolák 3, Kolínek, Jungmann, Černý), Brazil Kladno – Sokol Dobřichovice 6:7 (3:2, Procházka 3, Dlouhý 2, Neumann – Seidler 2, Halenka, Obermajer, Kočí, L. Rada, J. Rada, ČK: 1:0).

 1. FC Brandýsek 10 8 0 2 60:38 24
 2. PK Třebusice 10 6 0 4 85:49 18
 3. Sokol Dobřichovice 10 6 0 4 64:63 18
 4. Hrasl Slaný 10 5 1 4 60:60 16
 5. MCE Slaný 10 5 1 4 58:62 16
 6. Viva Příbram 10 4 3 3 70:53 15
 7. Mazáci Přelouč 10 4 1 5 60:54 13
 8. Brazil Kladno 10 4 1 5 44:55 13