Ustrašený vstup kombinované sestavy Kralup se spoustou zbytečných individuálních chyb přinesl do 7. minuty snadné vedení domácích v poměru 4:0. V téže minutě se hosté po několika nevyužitých možnostech prosadili dvěma brankami Junka a třetí trefě zabránil výborný zákrok brankáře. V 10. minutě snížil Harmáček na 5:3 a chvíli se hrálo, kdo s koho. Z mnoha šancí na obou stranách však byli úspěšní pouze domácí střelci a do konce půle tak Slaný získalo rozhodující náskok.

Z obou stran ofenzivní druhý poločas byl dlouho výsledkově vyrovnaný a hosté nadále dělali z domácího brankáře hrdinu. Neproměněných tutovek bylo opravdu hodně, sám Harmáček měl nabito na nejméně šest zásahů.

Ve 30. minutě snížil Mošnička dvěma trefami na celkem solidních 11:6, ještě na začátku 38. minuty hosté prohrávali „jen“ 6:12. Závěr ve stylu otevřených dveří a se dvěma dlouhými penaltami proměněnými Volfem přinesl vzhledem k průběhu hodně krutý desetibrankový rozdíl. Kromě Volfa (5+5) se slušně napakoval kanadskými body také těžko zastavitelný Nykl (7+2).

V neděl večer hostí AFC v posledním domácím zápase už jistého vítěze přeboru Brandýsek.

MCE Slaný – AFC Kralupy 17:7 (9:3)
Branky: Nykl 7, Volf 5, Maroušek 3, Říčka, Zlata – Mošnička 3, Junek 2, Harmáček 2. ŽK: 1:0. AFC: Pelc – Junek, Marhons, Bednárik, Karas – L. Koláček, Mošnička, L. Moravec, Harmáček.