V prvním poločase domácí využili výraznou převahu k získání náskoku „pouhých" dvou branek. Po přestávce se hosté zvedli a poměrně zaslouženě vyrovnali.

Když už se zdálo, že zápas 17. divizního kola skončí remízou, tak nejlepší domácí hráč Vymětalík získal odražený míč a chytrou brankou strhl vedení na stranu AFC. To se psala 37. minuta. Malibu od té doby vsadilo na svou největší zbraň – power–play a z ní také 69 vteřin před koncem vyrovnalo.

Předtím však Tetivovu střelu do prázdné zastavil obránce a hostům se vůbec nedařilo usadit se na polovině Kralup. Ale už druhá povedená kombinace skončila brankou (první na vnější levé tyči). Opaření domácí inkasovali už po deseti vteřinách znovu, čímž doslova darovali všechny body soupeři.

V hektickém závěru mohl vše napravit pět vteřin před sirénou Vymětalík, ale gólman jeho nájezd po chybě obránce zneškodnil. Dramatický zápas nakonec skončil nešťastně pro domácí, kteří doplatili na malý důraz v koncovce, za předvedený výkon si prohrát rozhodně nezasloužili.

V tabulce zůstává AFC desátý, ale poslední Relax se opět přiblížil. V neděli čeká Kralupské futsalový svátek v podobě utkání v teplické hale s rezervou Baticflory. A kdo ví, zda se nejedná na dlouhou dobu o poslední zápas Kralup mimo území kraje…

AFC KRALUPY – MALIBU MB 4:5 (3:1)
Branky: L. Koláček, T. Koláček, Vymětalík, Tetiva – Polanka 2, Maňas 2, Bělík. ŽK: 2:3. AFC Kralupy: Heimrath – T. Koláček, Janouškovec, Mára, Karas – Vymětalík, L. Koláček, Tetiva, Polák.