Po třetím kole jsou na čele regionálního přeboru I. třídy stolních tenistů už jen dvě mužstva bez porážky – Dřínov a Dynamo Nelahozeves A. Stejně tak na konci tabulky jsou bez zisku bodu dvojice – Mšeno A a D. Beřkovice B.

V utkání dvou dosud neporažených Dřínova a Mlékojed zcela jednoznačně dominoval domácí Dřínov, který svého soupeře deklasoval 14:4, když za rozhodnutého stavu umožnil Polák střídání mladému Möglichovi. Na závěr utkání pak Lucie Poláková utrpěla první porážku v soutěži od M. Nováka.

V duelu mezi Veltrusy a Liběchovem (15:3) domácí věděli, že nesmí soupeře po výsledcích z prvních dvou kol ani v nejmenším podcenit, a tak o osudu utkání bylo celkem brzy rozhodnuto. První bod domácí povolili hostům až za rozhodnutého stavu a utkání se pak už v poklidu dohrávalo.

Tišice získaly první body na stolech Mšena B (12:6), když se okamžitě projevila první účast Jiřího Fabiána v soutěži. Pšovka si lehce poradila s béčkem Beřkovic (14:4), kterému umožnila získání čtyř bodů až zařazením střídajících Prokeše a Carvy.

Regionální přebor I. třídy

3. kolo: Mělník/Pšovka A – D. Beřkovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, Vítek 4, Hraba 4, Braunšveig 2, Čech 2 – Raček 2, Brauner 1, Šimon 1), Dřínov A – Mlékojedy B 14:4 (čtyřhry 1:1, Káš 4, Kruml 4, Poláková 3, Polák 2 – M. Novák 2, A. Novák 1), Mšeno B – Tišice A 6:12 (čtyřhry 1:1, Malý 2, Kůtek 1, Bízek 1, Koloc 1 – Rubín 4, Fabián ml. 4, Brodský 3), Dynamo A – Mšeno A 12:6 (čtyřhry 2:0, Vedralová 4, Gecašek 3, Haincová 2, Ovsenák 1 – Babák 2, Kummer 2, Živec 1, Kavacs 1), Veltrusy – Liběchov A 15:3 (čtyřhry 2:0, O. Karas 4, Bagal ml. 3, Šlechta 3, T. Karas 3 – Sekereš 1, Dvořák st. 1, Pejpal 1), D. Beřkovice A – Cítov 13:5 (čtyřhry 2:0, M. Hrdý 4, R. Hrdý 3, Papež 3, Točík 1 – Líska 2, Vaněk 1, Kasáček 1, L. Vaněček 1).

 1. Sokol Dřínov A 3 3 0 0 43:11 9
2. Dynamo Nelahozeves A 3 3 0 0 33:21 9
3. Start Mlékojedy B 3 2 0 1 34:20 6
4. Sokol D. Beřkovice A 3 2 0 1 30:24 6
5. SKST Sokol Veltrusy 3 2 0 1 28:26 6
6. Sokol Mělník/Pšovka A 3 2 0 1 33:21 6
7. Sokol Tišice A 3 1 0 2 22:32 3
8. TJ Sokol Cítov 3 1 0 2 28:26 3
9. SK Liběchov A 3 1 0 2 21:33 3
10. SK Mšeno B 3 1 0 2 24:30 3
11. SK Mšeno A 3 0 0 3 16:38 0
12. Sokol D. Beřkovice B 3 0 0 3 12:42 0

Regionální přebor II. třídy

3. kolo: Dynamo B – Tišice B 15:3 (čtyřhry 1:0, WO 5, Gecašek 3, Ovsenáková 3, Brož 2, J. Karas 1 – Vais 2, M. Kratochvíl 1), Neratovice D – Mlékojedy C 14:4 (čtyřhry 1:1, Salmon 4, Klouček 3, Jeřábek 3, Sauer 3 – Kočiš 3), Neratovice E – Dynamo C 17:1 (čtyřhry 2:0, Trhoň 4, Pekarovič 4, Sauer 4, Urban 3 – Viktorin 1), Liběchov B – Neratovice F 16:2 (čtyřhry 2:0, P. Zelenka 4, Žiačik st. 4, Švesták 4, R. Zelenka 2 – Šlechta 1, Vejvoda 1), H. Počaply – Dřínov B 10:8 (čtyřhry 2:0, Němeček 4, Petera 2, Ježek 2 – Tůma 3, Plocková 3, Möglich 1, Pleticha 1), TJ Kralupy – Mělník/Pšovka B 14:4 (čtyřhry 2:0, Kačírek 4, Palan 4, Růžička 3, Vokál 1 – Štros 1, Prokeš 1, M. Kostrhoun 1, T. Kostrhoun 1).

 1. TJ Neratovice D 3 3 0 0 48: 6 9
2. TJ Neratovice E 3 3 0 0 46: 8 9
3. Dynamo Nelahozeves B 3 3 0 0 46: 8 9
4. TJ Kralupy 3 3 0 0 35:19 9
5. SK Liběchov B 3 2 0 1 37:17 6
6. TJ Sokol H. Počaply 3 2 0 1 33:21 6
7. Sokol Dřínov B 3 1 0 2 27:27 3
8. TJ Sokol Tišice B 3 1 0 2 21:33 3
9. Start Mlékojedy C 3 0 0 3 15:39 0
10. Sokol Mělník/Pšovka B 3 0 0 3 10:44 0
11. TJ Neratovice F 3 0 0 3 4:50 0
12. Dynamo Nelahozeves C 3 0 0 3 2:52 0

(kra)