O této soutěži, která je snem každého sportovce, začala uvažovat už loni a veškeré své síly věnovala tomu, aby splnila časové limity Mezinárodního paralympijského výboru opravňující k účasti na Letních paralympijských hrách 2012 v Londýně. Ty splnila během jara a počátku léta především na VC Chomutova, v Českých Budějovicích, ale i na Mezinárodním mistrovství Německa zdravotně postižených v Berlíně. Během posledního půl roku vylepšila řadu svých osobních rekordů.

V polovině července pak Český paralympijský výbor rozhodl: Nicole jede do Londýna! Na nejprestižnějších závodech poplave šest individuálních disciplín: 50, 100, 400 metrů volný způsob, 100 metrů prsa, 100 metrů znak a 200 metrů polohový závod.

ÚSPĚŠNÁ závodnice Nicole Fryčová.

Nicole se nyní intenzivně připravuje v domácím prostředí, příprava vyvrcholí na závěrečném soustředění ve Strakonicích. 22. srpna Nicole odlétá s českou výpravou do Londýna, své soutěžní disciplíny absolvuje mezi 30. srpnem a 8. zářím.

Všichni, kdo sledují Nicolinu sportovní kariéru, jí budou po celou dobu fandit a přát štěstí a co nejlepší výsledky. Nicole i její trenér touto cestou velmi děkují mělnické radnici za vstřícnost, podporu a pomoc při zajištění optimálních podmínek závěrečné přípravy.