Mělník - Po dvou týdnech přetlaková hala ISŠT Mělník znovu ožila okresní ligou v malé kopané. Druhý hrací den otevřely odvety ve skupině B, kterou s jedinou porážkou a pouhými dvěma inkasovanými góly suverénně ovládlo Sací Komando Český Brod před druhým týmem Rio Mělník a třetími Islanders Lužec.

Těsně pod čarou postupu do boje o konečné prvenství skončili řepínští Partyzáni, více už ztratily celky Galacticos Velký Borek, Omladina Hořín a Bruna Mlazice.

Zatímco ve skupině B byla jména postupujících do velkého finále, ze kterého se první pětice kvalifikuje do závěrečné finálové skupiny, předem známa, tak ve druhé se rozhodovalo až v závěrečných utkáních.

Za jasným vítězem Dynamem Střížovice se naskládala tři osmnáctibodová mužstva, a to E.C.I. Nelahozeves, Ještěr Team Mělník a Slavoj Dolní Beřkovice. Ty stanuly po prvním turnaji dokonce na prvním místě, ale nakonec s odřenýma ušima postoupily jako lepší čtvrtý na úkor Řepína.

Pátý skončil nováček Vokurky Ludmila a tabulku překvapivě uzavřeli loňští účastníci finálové pětky Rozmetadlo Vysoká a AFK Hořín. Třetí a zároveň poslední hrací den soutěže v letošním roce je na programu už tuto sobotu.

Skupina A

Výsledky: Vysoká–Ještěr team 1:3, D. Beřkovice–AFK Hořín 2:1, Vokurky Ludmila–Nelahozeves 1:1, Střížovice–Vysoká 2:0, Ještěr team–D. Beřkovice 0:0, AFK Hořín–Vokurky Ludmila 1:1, D. Beřkovice–Střížovice 0:1, Vokurky Ludmila–Ještěr team 0:1, Nelahozeves–AFK Hořín 3:0, Vysoká–D. Beřkovice 1:0, Střížovice–Vokurky Ludmila 3:1, Ještěr team–Nelahozeves 1:2, Vokurky Ludmila–Vysoká 0:4, Nelahozeves–Střížovice 0:1, AFK Hořín–Ještěr team 1:3, D. Beřkovice–Vokurky Ludmila 1:2, Vysoká–Nelahozeves 0:2, Střížovice–AFK Hořín 2:0, Nelahozeves–D. Beřkovice 1:1, AFK Hořín–Vysoká 0:0, Střížovice–Ještěr team 1:2.

1. DYNAMO STŘÍŽOVICE 9 0 3 19:10 27
2. E.C.I. NELAHOZEVES 5 3 4 13:9 18
3. JEŠTĚR TEAM MĚLNÍK 5 3 4 16:14 18
4. SLAVOJ D. BEŘKOVICE 5 3 4 15:13 18
5. Vokurky Ludmila 3 5 4 12:16 14
6. Rozmetadlo Vysoká 4 1 7 13:18 13
7. AFK Hořín 2 3 7 12:20 9

Skupina B

Výsledky: Lužec–Galacticos V. Borek 0:2, Omladina Hořín–Č. Brod 0:2, Mlazice–Řepín 0:2, Rio Mělník–Lužec 0:0, Galacticos V. Borek–Omladina Hořín 0:0, Č. Brod–Mlazice 2:0, Omladina Hořín-Rio Mělník 1:2, Mlazice-Galacticos V. Borek 0:1, Řepín–Č. Brod 0:2, Lužec–Omladina Hořín 1:0, Rio Mělník–Mlazice 4:1, Galacticos V. Borek–Řepín 0:1, Mlazice–Lužec 0:1, Řepín–Rio Mělník 1:0, Č. Brod–Galacticos V. Borek 4:0, Omladina Hořín–Mlazice 1:1, Lužec–Řepín 1:1, Rio Mělník–Č. Brod 1:2, Řepín–Omladina Hořín 0:1, Lužec–Č. Brod 0:2, Rio Mělník–Galacticos V. Borek 1:0.

1. SACÍ KOMANDO Č. BROD 11 0 1 22:2 33
2. RIO MĚLNÍK 7 2 3 18:8 23
3. ISLANDERS LUŽEC 5 4 3 11:7 19
4. Partyzán Řepín 4 4 4 8:10 16
5. Galacticos V. Borek 3 4 5 6:10 13
6. Omladina Hořín 1 4 7 4:15 7
7. Bruna Mlazice 0 4 8 3:20 4

Střelci: 11 – Mencl (Střížovice), 7 – Šimon (Ještěr team), 6 – Mazanec (Nelahozeves), Hubáček (Č. Brod), 5 – Vernek, Hampl (Rio Mělník), Žemlička, T. Tvrdík (D. Beřkovice), R. Finkous (Vysoká), Uher (Lužec), 4 – Štrupl (Ještěr team), Šrámek (Ludmila), Šmejkal (Č. Brod), 3 – Holoubek, Kettner, Cífka (AFK Hořín), Böhm, Hába, Soročin (Č. Brod), Malý (Střížovice), Bláha (Nelahozeves), Vála ml. (Vysoká), Hatina (Rio Mělník).

Martin Bouška