VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Středočeský tenis, soutěže družstev

Střední Čechy - Potřetí vyběhli na tenisové kurty aktéři krajských tenisových družstev, aby pro své družstvo vybojovali další mistrovské body a vylepšili si tak své pozice v krajských tabulkách.

19.5.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Sonnek

STŘEDOČESKÁ DIVIZE

3. kolo: LTC Beroun – TK Březnice 2:7, Tenis Brandýs – Realsport Nymburk B 6:3, SK Tenis Rohatsko – Sj Český Brod 7:2, TK Benátky – LTC Ml. Boleslav 1:8.

1. Brandýs n. L. 3 3 0 23:4 6
2. Ml. Boleslav 3 3 0 22:5 6
3. Rohatsko 3 2 1 17:10 5
4. Nymburk B 3 2 1 14:13 5
5. Březnice 3 1 2 11:16 4
6. Český Brod 3 1 2 8:19 4
7. Benátky n. J. 3 0 3 8:19 3
8. Beroun 3 0 3 4:23 3

KRAJSKÁ I. TŘÍDA

Skupina A – 3. kolo: SK Mělník – F.H.TK Dobřichovice B 9:0, Baník Příbram – SK Černošice 9:0, TK Kročehlavy – Tenis Dobříš 4:5, TJ Kralupy – So Sedlčany 2:7.

1. Dobříš 3 3 0 18:9 6
2. SK Mělník 3 2 1 20:7 5
3. Kročehlavy 3 2 1 15:12 5
4. Dobřichovice B 3 2 1 10:17 5
5. Baník Příbram 3 1 2 15:12 4
6. Sedlčany 3 1 2 14:13 4
7. Kralupy 3 1 2 10:17 4
8. Černošice 3 0 3 6:21 3

Skupina B – 3. kolo: LTC Ml. Boleslav B – So Říčany 9:0, Tenis Brandýs B – LTC Kolín 6:3, TK Mn. Hradiště – TK Benešov 3:6, Sparta Kutná Hora – LTC Houštka 6:3.

1. Kutná Hora 3 3 0 19:8 6
2. Brandýs n. L. B 3 3 0 17:10 6
3. Ml. Boleslav B 3 2 1 19:8 5
4. Benešov 3 2 1 14:13 5
5. Houštka 3 1 2 15:12 4
6. LTC Kolín 3 1 2 10:17 4
7. Mn. Hradiště 3 0 3 9:18 3
8. Říčany 3 0 3 5:22 3

KRAJSKÁ II. TŘÍDA

Skupina A – 3. kolo: TK Stochov – LTC Rakovník 5:4, Loko Beroun – Sn Kladno B 0:9, So Buštěhrad – SK Kladno 4:5, LTC Rudná – So Nučice 9:0.

1. Sn Kladno B 3 3 0 25:2 6
2. Stochov 3 3 0 18:9 6
3. SK Kladno 3 3 0 16:11 6
4. LTC Rakovník 3 2 1 15:12 5
5. Rudná 3 1 2 14:13 4
6. Butěhrad 3 0 3 8:19 3
7. Nučice 3 0 3 6:21 3
8. Loko Beroun 3 0 3 6:21 3

Skupina B – 3. kolo: LTC Poděbrady – LTC Houštka B 8:1, LTC Bakov n. J. – TK Benátky n. J. B 7:2, Sj Žiželice n. C. – TK Neratovice 8:1, LTC Kolín B – SK Mělník B 5:4.

1. Poděbrady 3 3 0 23:4 6
2. LTC Kolín B 3 3 0 17:10 6
3. Bakov n. J. 3 2 1 14:13 5
4. SK Mělník B 3 1 2 14:13 4
5. Žiželice n. C. 3 1 2 14:13 4
6. Benátky n. J. B 3 1 2 10:17 4
7. Houštka B 3 1 2 9:18 4
8. Neratovice 3 0 3 7:20 3

Skupina C – 3. kolo: LTC Řevnice – 1. Vestecká sportovní 4:5, TK Březnice B – Sp Rožmitál 5:4, Tenis Dobříš B – So Měchenice 3:6, So Dobřichovice PBtisk Bohutín B 3:6

1. Měchenice 3 3 0 20:7 6
2. Vestecká sport. 3 3 0 16:11 6
3. Dobříš B 3 2 1 15:12 5
4. Březnice B 3 2 1 14:13 5
5. Rožmitál 3 1 2 14:13 5
6. Bohutín B 3 1 2 10:17 4
7. Řevnice 3 0 3 10:17 3
8. So Dobřichovice 3 0 3 7:20 3

Skupina D – 3. kolo: TK Radošovice – Jiskra Zruč n. S. odloženo, So Říčany B – Sparta Kutná Hora B 2:7, TK Hrušov – 1. TK Pacov 5:4, Kelly Tennis Academy – So Votice 5:4.

1. Kelly Academy 2 2 0 12:6 4
2. Radošovice 2 2 0 12:6 4
3. Říčany B 2 1 1 10:8 3
4. Votice 2 1 1 9:9 3
5. 1. TK Pacov 2 1 1 9:9 3
6. Hrušov 2 1 1 8:12 3
7. Kutná Hora B 2 0 2 7:11 2
8. Zruč n. S. 2 0 2 5:13 2

KRAJSKÁ III. TŘÍDA

Skupina A – 3. kolo: So Nučice B – So Hostivice 1:8, LTC Rakovník B – LTC Roztoky u Prahy odloženo, Hvězda Kladno – Loko Zdice 1:8, SK Černošice B – TK Stochov B 2:7.

1. Hostivice 3 3 0 22:5 6
2. Zdice 3 3 0 21:6 6
3. Nučice B 3 2 1 13:14 5
4. Hvězda Kladno 3 1 2 11:16 4
5. Černošice 3 1 2 13:14 4
6. Stochov 3 1 2 11:16 4
7. Rakovník B 2 0 2 4:14 2
8. Roztoky u Prahy 2 0 2 4:14 2

Skupina B – 3. kolo: TK Mn. Hradiště B – Tenis Brandýs C 7:2, LTC Starý Kolín – SK Mělník C 5:4, 1.TK Pacov B – Sj Žiželice B 5:4, Realsport Nymburk C – TK Lysá n. L. 4:5.

1. Lysá n. L. 3 3 0 16:11 6
2. Starý Kolín 3 3 0 16:11 6
3. Mn. Hradiště B 3 2 1 18:9 5
4. SK Mělník C 3 2 1 17:10 5
5. žiželice B 3 1 2 13:14 4
6. Pacov B 3 1 2 9:18 4
7. Nymburk C 3 0 3 11:16 3
8. Brandýs n. L. C 3 0 3 8:19 3

Skupina C – 3. kolo: So Kamýk n.Vlt. – Baník Příbram B 5:4, Sp. Hořovice – Sp Žebrák 6:3, TK Březnice –– TK Mníšek p. B. 3:6, Sp Rožmitál B – LTC Beroun B 1:8.

1. LTC Beroun B 3 3 0 22:5 6
2. Kamýk n. Vlt. 3 3 0 19:8 6
3. Žebrák 3 2 1 18:9 5
4. Mníšek p. B. 3 2 1 15:12 5
5. Hořovice 3 2 1 13:14 5
6. Baník Příbram B 3 0 3 9:18 3
7. Rožmitál B 3 0 3 6:21 3
8. Březnice C 3 0 3 6:21 3

Skupina D – 3. kolo: So Votice B – Sj Čerčany 6:3, Sj Čerčany B – Sparta Kutná Hora C 4:5, TK Benešov B – Sp Průhonice 6:3, Sparta Kutná Hora D – TK Týnec n. S. 1:8.

1. Týnec n. S. 3 3 0 24:3 6
2. Kutná Hora C 3 3 0 20:7 6
3. Benešov B 3 2 1 14:13 5
4. Čerčany B 3 1 2 13:14 4
5. Votice B 3 1 2 12:15 4
6. Čerčny A 3 1 2 9:18 4
7, Kutná Hora D 3 1 2 8:19 4
8. Průhonice 3 0 3 8:19 3

KRAJSKÁ IV. TŘÍDA

Skupina A – 3. kolo: TK Bezděkov/ Unhošť – Tenis Brandýs n.L. D 5:4, So. N. Strašecí – TJ Kralupy B 6:3, So Libiš – So Buštěhrad odloženo, TK Stochov – Mělník Pšovka 9:0.

1. N. Strašecí 3 3 0 21:6 6
2. Kralupy B 3 2 1 18:9 5
3. Bezděkov–Unhošť 3 2 1 12:15 5
4. Buštěhrad B 2 2 0 17:1 4
5. Stochov C 3 1 2 12:15 4
6. Brandýs n. L. D 3 1 2 10:17 4
7. Mělník–Pšovka 3 0 3 5:22 3
8. Libiš 2 0 2 0:18 2

Skupina B – 3. kolo: TK Radošovice B – LTC Bakov B 3:6, So Otradovice – 1.TK Pacov C 5:4, Sj Český Brod B – SK Rohatsko B 9:0, Týnec n. L. – TK Radošovice C odloženo.

1. Český Brod B 3 3 0 24:3 6
2. Bakov n. J. B 3 3 0 17:10 6
3. Týnec n. L. 2 2 0 14:4 4
4. Otradovice 3 1 2 12:15 4
5. Radošovice B 3 1 2 10:17 4
6. Radošovice C 2 1 1 9:9 3
7. Pacov C 3 0 3 8:19 3
8. Rohatsko B 3 0 3 5:22 3

Skupina C – 3. kolo: SK Nižbor – TC Hýskov 2:7, F.H.TK Dobřichovice C – LTC Rudná B 0:9, LTC Beroun C – TC Modletice B 0:9, Sp Žebrák B – Čechie Nový Jáchymov pro déšť odloženo.

1. Rudná B 3 3 0 26:1 6
2. Hýskov 3 3 0 19:8 6
3. Nižbor 3 2 1 17:10 5
4. Modletice B 3 2 1 15:12 5
5. Nový Jáchymov 2 1 1 12:6 3
6. F.H. Dobřichovice C 3 0 3 5:22 3
7. LTC Beroun C 3 0 3 1:26 3
8. Žebrák B 2 0 2 4:14 2

Skupina D – 3. kolo: Sj. Vrdy – LTC St. Kolín B 8:1, So V. Popovice – So Stránčice odloženo, TC Modletice – Sp. Průhonice B 3:6, TK Čáslav – LTC Poděbrady 3:6.

1. Poděbrady B 3 3 0 22:5 6
2. Vrdy 3 3 0 22:5 6
3. Čáslav 3 2 1 15:12 5
4. Modletice 3 1 2 15:12 5
5. Průhonice B 3 1 2 21:8 4
6. Starý Kolín B 3 1 2 7:20 4
7. Stránčice 2 0 2 5:13 2
8. V. Popovice 2 0 2 3:15 2

Skupina E – 2. kolo: So Sedlčany B – Tenis Dobříš C 5:4, Tenis Dobříš D – So Dobřichovice B 4:5, TJ Měchenice B – TJ Višňová 6:3, Sp Hořovice B – TC Mokropsy 5:4.

1. Sedlčany B 3 3 0 19:8 6
2. Dobříš C 3 2 1 17:10 5
3. Višňová 3 2 1 14:13 5
4. Měchenice B 3 2 1 14:13 5
5. Hořovice B 3 2 1 13:14 5
6. Dobřichovice B 3 1 2 13:14 4
7. Mokropsy 3 0 3 11:16 3
8. Dobříš D 3 0 3 7:20 3

Skupina F – 2. kolo: TK Týnec n. S. B – Kavalier Sázava 4:5, Načeradec – Poříčí n. S. 8:1, Junior Benešov – TK Hrušov B odloženo, Meteor Stř. Skalice – So Ondřejov odloženo.

1. Načeradec 3 3 0 25:2 6
2. Sázava 3 2 1 10:17 5
3. Stř. Skalice 2 2 0 16:2 4
4. Ondřejov 2 1 1 10:8 3
5. Poříčí n. S. 3 0 3 5:22 3
6. Benešov 1 1 0 6:3 2
7. Týnec n. S. B 2 0 2 5:13 2
8. Hrušov B 2 0 2 4:14 2

Autor: Vlastimil Dudáček

19.5.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Krajský soud v Praze se v pondělí 23. října vrátil ke korupční kauze kolem bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha.
13

Rath zavalil soud přívalem slov, předseda senátu je prý podjatý

Krajský úřad Středočeského kraje v Praze.

Krize středočeské koalice pokročila, námluvy ANO s ČSSD už nejsou tajné

OBRAZEM: Děti sportovaly s olympionikem Jiřím Beranem

Mělník - V rámci projektu Sazka Olympijský víceboj navštívil děti na mělnické základní škole v Pražské ulici olympionik a šermíř Jiří Beran, který proslul především svým gestem fair-play na olympiádě v Riu. 

Hejtmanka lákala pozornost ke středním Čechám. Ve Washingtonu

Střední Čechy – O lokality ve středních Čechách se nyní více zajímají členové týmů americké centrály softwarového gigantu Microsoft.

Debaty o penězích pro nemocnice může kdokoli sledovat i z domova

Střední Čechy – V úterý se sejdou zastupitelé Středočeského kraje. Jednat mají hlavně o plánu investic a o penězích pro krajské nemocnice. Jistě se zmíní i o aktuální krizi krajské koalice – k ráznému řešení však asi nepřistoupí.

Libiš neuspěla, Hvozdnici podlehla na penalty

Libiš /FOTOGALERIE/ – Vytěžili alespoň bod. Fotbalisté Libiše se po vítězství nad Berounem představili o víkendu před vlastními příznivci, vyzvali Hvozdnici. Svěřenci hrajícího trenéra Zdeňka Šenkeříka výhru nepotvrdili a po remíze 2:2 prohráli na pokutové kopy.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT