A-družstvo dospělých splnilo ambice a postoupilo do vyšší třídy bez jediné porážky v soutěži. Je otázkou, jak si áčko povede příští rok. Poslední mistrák vyhráli v Nučicích 6:3. Body zařídili Fiala, Paur, Januška, Smotlachová a mužské debly Fiala s Paurem a Januška s Korbelářem.

B-družstvo dospělých přivítalo na mělnických kurtech rezervu Mnichova Hradiště. Notně oslabení domácí prohráli těsným výsledkem 5:4. V utkání bodovali Krejza, a ve dvouhrách i deblu Prachtová a J. Smotlachová. Béčko skončilo v tabulce III. třídy na čtvrtém místě. Postup do vyšší soutěže se tak v tomto případě nekonal.

C-družstvo dospělých příjemně překvapilo a celkovým třetím místem ve III. třídě krajského přeboru završilo úspěšnou letošní sezonu. V posledním mistrovském zápase s Nymburkem E se Mělnickým podařilo vyhrát i špatně rozehraný zápas. Po singlech prohrávali 4:2 a až výborný výkon ve čtyřhrách zajistil vítězství 5:4. Parádními výkony se blýskli Pišín, Braunšveig, M. Dvořák mladší, T. Dvořák, Kopecká a Beková.

Dorost se v neděli utkal v zápase o udržení v I. třídě KP s Čerčany. Po úvodních dvouhrách Mělník vedl 4:2, když body zařídili Šimon, Kopecký a sestry Smotlachovy. Chlapci své čtyřhry prohráli. Rozhodující bod tak zařídily už tradičně Jana s Evou Smotlachovými.

Starší žáci si v sobotním zápase poradili s družstvem Slavojem Žiželic v poměru 6:3. Body připsali P. Kowanda, Novák, Černý a Millerová ve dvouhrách a Kopecký s Černým a Holomková s Millerovou ve čtyřhře. Starší žáci Mělníka tak skončili na druhém místě I. třídy KP.

Mladší žáci vyhráli na kurtech LTC Slaný 7:2 a skončili na krásném druhém místě II. třídy KP. V posledním utkání vyhráli dvouhru Urbánek, Marek, Lank, Čelikovská, Kolmanová a čtyřhry Urbánek s Markem a Čelikovská s Kolmanovou.

(sli)