Oba brankáři drželi čistý štít až do 18. minuty, ve které hostující Heimrath vyrazil nastřelený roh Rakovnických před sebe a nepokrytý domácí útočník snadno určil výsledek poločasu.

Ve druhém ale hosté na domácí nastoupili a aktivita se trvale přesunula na jejich sálovky. Góly na sebe nenechaly dlouho čekat.

Ve 22. minutě Mára prostřelil po trestném kopu vyběhnuvší zeď a srovnal. O čtyři minuty později se poněkolikáté uvolnil Tetiva a tentokrát s trochou štěstí propasíroval míč skrz brankáře do sítě – 1:2.

Rakovničtí si ve druhé půli vytvořili už jen dvě možnosti, překvapivá střela z úhlu trefila bližší tyč, druhou šanci zpacifikoval Heimrath. Kralupští si šancí připravili spoustu, ale nepřesná koncovka jim nedovolila navýšit náskok ani v přesilovce po vyloučení nejnebezpečnější domácího útočníka Schwendta za nesportovní chování.

Definitivně tak rozhodl až ve 38. minutě opět Mára, který nadvakrát využil desetimetrový kop.

Hosté pak už nemuseli tolik trnout při domácí penaltě, kterou navíc Heimrath zlikvidoval, a na jejich výhře nic nezměnila ani tečovaná střela, která si našla cestu do sítě vteřinu před koncem.

Po 20. kole se Kralupští dělí o čtvrtou příčku, v neděli se na domácí půdě pokusí vrátit těsnou porážku kladenské Ebárně, která po dvanácti kolech opustila vedoucí pozici.

Atlantic Rakovník- AFC Kralupy 2:3 (1:0)
Branky Kralup:
Mára 2, Tetiva. AFC Kralupy: Heimrath – Mára, Urban, Janouškovec, Karas – J. Pavlíček, T. Koláček, Tetiva.

(am, lk)