Zápas začal dle očekávání – Mělník držel míč, měl hru pod kontrolou, ovšem jejich útok se vždy zastavil jen pár metrů za půlící čáru na skvělé obraně Tenisáků. Po nudné úvodní pětiminutovce se Tenisáci odhodlali napadat rozehrávku soupeře, což přineslo ovoce.

Dva slepené góly nahlodaly Mělníku sebevědomí tak, že během několika dalších minut inkasoval ještě dvakrát. V tom se brankář hostí rozhodl, že to tak nenechá a pomůže útočníkům tvořit hru. To se velmi zalíbilo Hockovi, který ihned vstřelil gól do prázdné branky z půlky hřiště – 5:0. Mělník to však s brankářem v útoku nevzdával. Výsledkem bylo pár náznaků šancí a skóre 8:0 po prvním poločase.

Do druhé půle vběhli hosté evidentně s chutí pokusit se o nemožné a hned ve třetí sekundě po ospalé rozehrávce Benešovských snížili na 8:1. V tom si Tenisáci uvědomili, že to samo nepůjde a navázali na svůj výkon z první půle, který zdobil aktivní pohyb všech hráčů, přesné přihrávky a především vysoká úspěšnost střelby. A protože hráči Mělník stříleli jen slepými z dálky, odjížděli domů s ostudným třináctigólovým výpraskem.

TENISÁCI BN – OLYMPIK ME B 13:1 (8:0)
Branky:
F. Stibůrek 4, Hocek 4, Vá. Mareš 3, D. Stibůrek, Sysel – Holina. Rozhodčí: Kovář, Rybka. ŽK: D. Stibůrek – Volf, Klobása, Kaňka.