Pod vedením trenérky Martiny Moravcové a asistentek Beránkové a Procházkové vybojovala děvčata krásná umístění a ocenění. Mladší minižákyně (ročník 1996 a mladší) skončily na třetím místě.

Ve skupině děvčata odehrála zápasy se soupeřkami z Malacek (31:7), Havířova (40:14) a Ostravy (19:56). V semifinále vystavil stop Havířov (21:35). V zápase o bronz si Kralupanky podruhé pohrály s týmem z Malacek (46:4). Úspěch podtrhla individuální ocenění hráček z Kralup - Anna Fuková se stala nejužitečnější hráčkou turnaje, do all stars teamu pořadatelé vybrali Adélu Hurtíkovou.

Starší minižákyně (ročník 1995) vyhrály všechny zápasy a celkové prvenství. Na cestě za ním postupně překonaly ve skupině Ostravu (30:3), Havířov (31:25) a Krnov (48:18). Rovněž semifinále s Ostravou (46:8) se stalo snadným soustem pro tým z dolního Povltaví. Vyrovnaný boj nabídlo až finále s Havířovem (35:27), které Středočešky rozhodly ve svůj prospěch až ve druhé polovině.

„Také v této kategorii jsme získali individuální ocenění. Magda Šlehoferová byla nejlepší a nejužitečnější hráčkou turnaje, Andrea Procházková a Adéla Kohoutová byly zařazeny do All stars teamu turnaje. Velké poděkování patří i dalším děvčatům, a to bojovnicím Ivetě a Renatě Štětkovým, Michaele Langové, Michaele Pokorné, Barboře Šimkové, Elišce Šimíkové, Michaele Beránkové, Kateřině Staňkové, Sáře Kocourkové, Andree Mikulandové, Elišce Tintěrové, Lindě Olexíkové, Zuzaně Strašilové a Kristýně Kejmarové,“ uvedla trenérka Renata Procházková.

Děvčata zahájila v Ostravě velmi úspěšně přípravu na sezonu 2007/2008, která začíná v říjnu. V září se ještě zúčastní turnaje v Pardubicích a v Praze a rovněž odehrají kvalifikaci starších minižákyň o žákovskou ligu.

„Stále probíhá nábor děvčat, která by ráda hrála basketbal, a to ročníky narození 1994, 1995, 1996 a mladší, a to vždy v úterý od 14.30 do 17 hodin. Informace zájemci neleznou na našich internetových stránkách www.bkkralupyjunior.estranky.cz,“ doplnila trenérka Procházková.