Zápas si chceme především užít, znělo před jeho výkopem jednohlasně z domácího tábora. Podstatnou část prvního poločasu tomu tak skutečně i bylo. S maximálním nasazením hrající domácí nejen urputně bránili, ale sympaticky se pouštěli i do útočení. Pak se ale dění na hřišti během krátké chvíle změnilo spíše v jejich utrpení.

Hosté sice brzy vedli dvoubrankovým náskokem, jenže kapitán Gabčo po chvíli rozbouřil halu snížením, Buzek a po něm ještě jednou Gabčo dokonce neměli daleko k vyrovnání. Hosté pak přidali na obrátkách, recept na domácí obranu na čele s brankářem Jenčem ale poměrně dlouho nenacházeli.

Zlom přinesl až oddychový čas Chrudimi v 16. minutě. Po něm hasil Brožek šanci faulem. Po proměněné penaltě už to šlo ráz na ráz. Do přestávky si hosté gólovou oslavu ještě dvakrát zopakovali. Druhý poločas se hrál už zcela jasně v jejich režii. Dva hráči z české poloviny v chrudimské sestavě - Rešetár a Chmelík - dosáhli na hattrick, o zbytek se postarali Brazilci. Desátý gól byl už moc na domácího brankáře Jenče, který přepustil své místo Vágnerovi.

Olympik Mělník – ERA-PACK Chrudim 1:13 (1:5)
Branky: 6. Gabčo – 3., 19. a 28. Rešetár, 4., 22. a 24. Chmelík, 16. a 36. Felipe (obě z PK), 25. a 39. Dentinho, 19. Alvarito, 31. Slováček, 39. Max. Rozhodčí: Vomastek – Chládek. ŽK: 16. Brožek – 11. Alvarito. Diváci: 150. Olympik: Jenč (31. Vágner) – Šimandl, Gabčo, Brožek, Šuba ml. – Buzek, Dvořák, Němec, Banovič (21. Weiner).