Hned po novém roce čekají atlety halové přebory Středočeského kraje. Během prosince mají za sebou ale několik dalších závodů.

Mikulášská hala jsou závody s účastí mladých atletů prakticky z celé republiky. L. Vítová (Sokol na Mělníku) reprezentovala v běhu na 150 metrů. Nedostala se tam pod hranici 21 vteřin, ale už v lednu ji čeká halový krajský přebor.

Halové závody v Českém Brodu se konaly v půlce prosince. Tam se někteří mladí neratovičtí závodníci dostali na stupně vítězů. Byli to ve výšce Pavel Beneš (druhý za 142 cm) a Tereza Kalálová (třetí za 138 cm). V dálce byly „na bedně" Martina Trhoňová (první za 469 cm) a Sára Pšeničková (druhá za 460 cm). Na 60 metrů byla nejlepší (8,1 vteřiny) Tereza Srnová před Martinou Trhoňovou (8,2 vteřiny).

A konečně na 60 metrů překážek byla první Kateřina Dvořáková (9,6 vteřiny) a třetí pak byla Nikola Bauerová (12,0 vteřiny). Všechno to jsou mladší žáci. „Bohužel vzhledem k absenci elektrické časomíry na těchto závodech nemohou běžecké výkony být započítány do tabulek. Přesto výsledky naznačují, že na halových přeborech nebudou tito atleti bez šancí na dobré umístění," řekl Čerepušťák.

Poslední halové závody v letošním roce, kterých se zúčastnili neratovičtí mladí atleti, byly v Praze na Strahově. Byla to tradiční Vánoční hala. Tyto závody mají vysokou úroveň; startovala tam řada žákovských mistrů a mistryň republiky z letního MČR. Například pražská běžkyně Anna Kerbachová anebo kolínský Štěpán Šanc.

Z neratovických tam rozhodně nezklamal Vítek Vladyka, který běžel závod na 800 metrů a svůj rozběh vyhrál. Organizátoři ho ale zařadili do třetího rozběhu, kde chyběli lepší závodníci, se kterými by se mohl měřit a svůj výkon podstatně vylepšit. Takhle vyhrál v sólo závodě, když druhému v pořadí v tomto běhu „nadělil" šest vteřin.