Tým trenéra Martina Kopa má za sebou už i dva zápasy. Po modelovém, ve kterém prohrál 2:3 s Českými Budějovicemi, se Aero představilo v Lupenicích. V malé vesnici blízko Rychnova nad Kněžnou odehrálo proti Volejbalu Brno zápas na podporu místních volejbalistů po záplavách. V utkání, v němž o výsledek až tak nešlo, Středočeši přehráli svého soupeře 4:1 na sety.

„Jsme nesmírně rádi, že jsme se mohli této akce zúčastnit a pomoci tak Lupenicím a místnímu volejbalu,“ shodovali se extraligoví volejbalisté poté, co kromě podepsaných dresů obou týmů předali i dresy pro děti a nové míče.

Program turnaje O pohár starostky města Odolena Voda
Pátek 28. srpna - 11:00 O. Voda - Lvi Praha, 13:00 Karlovarsko – Kladno, 15:00 Lvi Praha – Kladno, 17:00 O. Voda – Karlovarsko.
Sobota 29. srpna - 10:00 Karlovarsko - Lvi Praha, 12:00 O. Voda – Kladno.
Všechny zápasy na tři hrané sety.

Koncem týdne už smeče znovu zaduní také přímo na Odolce. V pátek a sobotu je na programu tradiční turnaj O pohár starostky města Odolena Voda. Kromě domácích se zúčastní letošní účastník Ligy mistrů Karlovarsko, dále ambiciózní a posílený tým pražských Lvů a tradiční středočeský rival z Kladna.

„Jsme rádi, že se nám podařilo pozvat tyto tři silné týmy. Bude to pro nás kvalitní konfrontace a příprava," řekl k turnaji sportovní ředitel Tomáš Havlát.

Pro Aero půjde o první z řady přípravných turnajů, ty další odehraje v Příbrami a Liberci. Čtyři dny před úvodním mistrovským zápasem se příznivci budou moci setkat s hráči osobně během sportovního odpoledne a autogramiády na Horním náměstí.