První šance domácích, proti kterým ale s jistotou zakročil brankář Pelc, přišly až v 15. minutě, kdy už hosté vedli 5:0. Do přestávky pak přidali šestý úspěch, a to ještě nastřelil nováček v kralupském dresu Zbyněk Všolák tyč.

Až osmá branka ve 27. minutě byla první bez přímého podílu neudržitelného Jaroslava Pavlíčka. Ve 29. minutě hosté zaokrouhlili počet svých gólů na deset a polevili v koncentraci. Ke slovu se tak konečně dostali i domácí, kteří do 37. minuty nastříleli pět branek v řadě, jednu ovšem do vlastní sítě.

Před koncem ještě Pavlíček získal další brankou jubilejní desátý kanadský bod a poopravil tak tabulku individuálních rekordů AFC. Po další nepatrné korekci ze strany domácích uzavíral skóre Urban.

V pátek večer, kdy zavítají do haly nováčka soutěže do Dobřichovic, Kralupští očekávají přece jen náročnější práci.

Union Slaný – AFC Kralupy 6:13 (0:6)

Branky Kralup: 1., 10., 16., 21., 29. a 37. J. Pavlíček, 10. a 27. Vymětalík, 4. J. Karas, 7. Janouškovec, 28. Mára, 30. vlastní, 39. Urban. AFC Kralupy: Pelc – Mára, Urban, Karas, Janouškovec – J. Pavlíček, L. Vymětalík, Všolák, Tetiva.