„Do utkání s Třincem jdeme s jednoznačným cílem – získat tři body!“ potvrdil trenér Mělníka Pavel Šuba. „Naše pozice v tabulce nám nedovoluje spokojit se s ničím jiným. Chceme potěšit naše fanoušky a sami sebe odměnit za tréninkovou píli a úsilí. Diváci se mohou těšit na sparťanské posily Hanzlíka se Šmidrkalem, kteří v utkání s Chrudimí potvrdili, že mohou být pro tým přínosem,“ dodal kouč posledního celku nejvyšší soutěže. Dočká se jeho Olympik prvního bodového zisku?

Třinec už jednou bodoval, když remizoval se Slavií Praha v domácí hale. „Rádi bychom navázali na utkání proti Slavii (4:4) a Benagu (5:6), kdy jsme podali velice dobré výkony, okořeněné bojovností a odhodláním. Jestliže hráči zopakují své výkony a vyhnou se nám zranění, věříme, že neodjedeme s prázdnou,“ řekl před duelem pravdy trenér Třince Josef Cieslar starší.

Utkání začne v neratovické sportovní hale v pátek v tradičních 20 hodin, předzápas obstará od 18 hodin rezerva, která bude v pátém kole krajského přeboru usilovat o další výhru proti HFK Příbram.