Čtvrtý SELP je mírným favoritem utkání, v tabulce je o čtyři patra výše než Olympik balancující na hraně postupu do play-off. Jenže Mělník v minulém kole přesvědčil, že je schopný všeho, když šokoval výhrou na druhém Eco Investmentu Praha (2:4). V „laufu“ je celý tým, ale nejvíc asi Daniel Hnízdil. Internetový eFutsal.cz vyhlásil mělnického brankáře dokonce nejvýraznější postavou celého 16. kola.

„Klíčem k vítězství bylo určitě přečkání velikého tlaku Eca v úvodu, kdy měli mraky šancí. Tady musím třeba vyzdvihnout Jirku Trutnovského, když už jsem byl překonaný, tak neskutečným skluzem zabránil gólu. No a další zlom byl, když jsme dokázali brzy vyrovnat a do poločasu vývoj skóre ještě otočit,“ vrátil se k minulému utkání brankář.

A dokáže Olympik podle něj zaskočit i SELP? „Tak to by bylo určitě příjemné, a navíc bychom posílili svou situaci v boji o záchranu, která je moc těžká. SELP je vynikající mužstvo, vedené super trenérem, v bráně je vynikající Ondra Knobloch a v poli hráči neskutečných kvalit. Navíc bychom chtěli napravit dojem z prvního vzájemného zápasu, kdy jsme dostali pěkný výprask.“

Utkání začíná v neratovické sportovní hale v pátek v 19 hodin.