Olympik dohrávku zvládl a po vítězství 6:4 o bod přeskočil liberecký Zlej sen a dostal se na první místo. Jediný střelec soupeře dokázal konkurovat mělnickým brankářům. Všechny čtyři branky Wizards totiž vstřelil Vácha. „Zápas v prvním poločase ovlivnila špatně udělená červená karta pro gólmana Jenče, který byl trefen do hrudi mimo vápno a poté se mu míč odrazil do ruky. Karta ano, ale podle všeho ne červená," uvedl k duelu brankář Olympiku Aleš Soumar, který mužstvo ovšem pro zranění podporoval jen z lavičky.

Olympik v oslabení vstřelil branku, ale i v něm inkasoval. Po prohraném prvním poločase začali být v druhé půli lepším týmem a zaslouženě si došli pro tři body. „Soupeř nás zaskočil vynikající obranou, do které jsme se nemohli dostat. Spousta střel byla zblokovaná a hodně toho pochytal jejich brankář Bellada, který je neskutečně držel," hodnotil mělnický trenér Pavel Šuba s tím, že domácí byli strašně netrpěliví v kombinacích a hodně uspěchávali střelbu i finální přihrávky. „Z toho pak pramenily rychlé brejky soupeře do naší otevřené obrany. Wizardi vydrželi takto bránit až do stavu 4:3 pro nás, kdy museli hru trochu otevřít a hned se nám hrálo lépe. Přišly i góly. Hvězdou večera byl opět Vokoun, ale výborně zahráli i Gabčo a Cabadaj. Velkou a úspěšnou premiéru v brance A týmu si připsal, po vyloučení Jenče, mladý brankář Šteiner, který předvedl několik výborných zákroků," dodal kouč. O tomto víkendu má A tým volno, zápas s Kladnem byl přeložen až na 19. prosince.

Olympik Mělník – Wizards DDM Praha 6:4 (2:3)

Branky: 3. Vokoun, 11. Vokoun (Cabadaj), 24. Vokoun, 28. Cabadaj (Prejsa), 33. Prejsa (Cabadaj), 34. Vokoun (Prejsa) – 4. Vácha (Tomek), 11. Vácha (Tomek), 18. Vácha (Čebačeský), 39. Vácha (Imlauf).
Olympik: Jenč (Šteiner) – Lelek, Prejsa, Vokoun, Kitanovič, Gabčo „C", Šuba, Němec, Cabadaj, Prieložný, Babovák, Surmaj.