Během slavnostního otevření, které proběhne v úterý 3. ledna 2023, budou moci zákazníci využít nejen 50procentní slevu na všechno v povánočním výprodeji, ale navíc získají k nákupu nad 500 korun zdarma jednu láhev kvalitního vína z chilského vinařství Bisquertt.

Nová prodejna byla vybudována v místě, kde stával původní obchod, v Českolipské ulici. Celková plocha prodejny je 1 400 m2 a mimo jiné je vybavena samoobslužnou částí pro rychloobrátkové zboží. Budova je dvoupatrová, v horní části je nově umístěn moderní servis. Díky většímu prostoru je veškeré zboží vystaveno v přehledných expozicích, zvětšily se skladové prostory a přibyly také interaktivní panely, na kterých mohou technici předvést zákazníkům nejen další sortiment, ale i edukativní videa.

V prodejně je nově také velké bazénové centrum, kde si zákazníci mohou přímo v provozu prohlédnout několik bazénů a vířivek. „Jsem rád, že jsme postavili novou prodejnu v Mělníku v původní lokalitě, která se těšila velké oblibě u zákazníků, a pevně věřím, že naváže na skvělou tradici a stane se vlajkovou lodí ve Středočeském kraji,“ uvedl generální ředitel společnosti Mountfield Michal Pobežal.

Historie Mountfieldu v Mělníku se datuje od roku 1998, kdy byla první prodejna vystavěna na zelené louce. Na rok se prodejna dočasně přestěhovala do obchodního areálu BECK a nyní se tedy v rámci modernizace prodejní sítě vrací na svou původní adresu. Mountfield provozuje celkem 58 prodejen v České republice a 18 na Slovensku a také svůj e-shop. (ks)