Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

O prestižní ocenění Český Goodwill je velký zájem. Zapojte se také do hlasování

Mělnicko - Září je opět měsícem, v němž probíhá hlasování veřejnosti, které rozhodne o tom, kdo se stane Osobností Českého Goodwillu 2014. Děje se tak v rámci druhého ročníku ocenění pro podnikatele a společnosti, kterých si lidé váží.

19.9.2014
SDÍLEJ:

Hlasování o osobnosti Českého Goodwillu 2014.Foto: www.cesky-goodwill.cz

Pomoci ukázat hodnoty, které jsou právě pro vás důležité, můžete i vy, pokud se do hlasování zapojíte. Šanci podpořit svého favorita máte až do 30. září!

Druhý ročník ocenění Český Goodwill se těší značnému zájmu veřejnosti i nominovaných firem. V porovnání s loňským premiérovým ročníkem došlo k téměř trojnásobnému nárůstu, a to jak v množství přijatých nominací, tak i v počtu firem, které svou nominaci přijaly a s účastí v projektu souhlasily.

O přízeň veřejnosti v hlasování o titul OSOBNOST Českého Goodwillu 2014 se tím pádem letos uchází téměř šedesát zástupců firem, které v rámci svých podnikatelských aktivit ctí základní morální hodnoty a nejsou lhostejné ani k svému nejširšímu okolí.

Svého zástupce nominovaného na ocenění Český Goodwill 2014 má letos opět každý ze čtrnácti krajů České republiky. Lidé si na nominovaných firmách nejvíce váží férového, lidského přístupu, vytrvalosti a schopnosti držet slovo. Novým fenoménem letošního ročníku jsou vícenásobné nominace, kdy více lidí nominovalo stejnou firmu, a také několik nominací od bývalých zaměstnanců.

Ty velmi zapůsobily také na manažerku projektu Markétu Novou: „Uznání od zaměstnanců, kteří již ve společnosti nepracují, ale doba, kdy v ní působili, je pozitivně ovlivnila natolik, že se svého bývalého zaměstnavatele rozhodli nominovat na ocenění Český Goodwill, považuji za obdivuhodnou známku kvalit nominované firmy a osobnostní integrity člověka, který ji vede."

Všechny příběhy nominovaných jsou obdivuhodné a velmi inspirativní. Seznámit se s nimi můžete na webových stránkách ocenění Český Goodwill www.cesky-goodwill.cz. Nominovaného, jehož příběh vás nejvíce osloví, pak můžete podpořit svým hlasem, a pomoci mu tak k získání titulu Osobnost Českého Goodwillu 2014. Hlasování potrvá až do konce září.

Výsledky budou slavnostně vyhlášeny v polovině října

Nominovaní mohou získat ocenění ještě v dalších čtyřech kategoriích Českého Goodwillu, jimiž jsou Tradice, Inovace, Partner a Mecenáš. Vítěze v těchto kategoriích vybere odborná porota, složená ze zástupců partnerů projektu. Slavnostní vyhlášení výsledků a předání ocenění výhercům se uskuteční ve středu 15. října v unikátních prostorách Národního technického muzea v Praze.

„Velmi si vážíme možnosti uspořádat slavnostní večer ocenění Český Goodwill 2014 v Národním technickém muzeum, jehož obsáhlé sbírky výjimečným způsobem dokumentují génia českých vynálezců a podnikatelů, kteří se zapsali do historie nejen našeho národa, ale mnozí získali i světový věhlas," říká Lenka Hlavatá, managing partner HPCG, která je pořadatelem ocenění Český Goodwill, a dodává: „Věřím, že tato příležitost bude inspirací a motivací pro i nominované firmy, které na tuto historickou tradici navazují, aby ve svém snažení vytrvaly."

Český Goodwill 2014 se koná pod záštitou Ing. Jaroslavy Jermanové, I. místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Organizátorem projektu je česká poradenská skupina HPCG, mediálně jej podporují regionální Deník, multimediální projekt ZET skupiny Lagardère, Regie Radio Music, specializovaný server MMportal.cz a zpravodajsko-informační portál SkyPaper.

Čtěte také: Společenská odpovědnost je součástí firemní kultury každé vyspělé společnosti

Autor: Redakce

19.9.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

Ve středu v Deníku: prvňáčci ze ZŠ Řepín, ZŠ Pšovka a ZŠ Kly

KSM: Sršni Kutná Hora - TJ Božetice 9:2.

Zápas v Kralupech ukončilo ošklivé zranění. Obránce Božetic řízla brusle do krku

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.

Muzeum přiblíží historii a staré ovocné stromy

Mělník – Regionální muzeum na náměstí Míru hostí v sobotu 28. října Den středočeského kraje.

Kandidátní listina bez žen? Ve středních Čechách mohou voliči najít jedinou

Střední Čechy – O křesla v Poslanecké sněmovně se ve Středočeském kraji celkem – na všech 26 kandidátních listinách, které nyní voliči nacházejí ve svých poštovních stránkách – uchází 754 kandidátů, jejichž průměrný věk dosahuje 46,4 roku. Z nich je 210 žen (tedy 27,85 procenta). V jejich případě činí průměrný věk 47,1 roku.

KRÁTCE: Oprava si vyžádá uzavírky

Mělnicko - Přinášíme vám přehled krátkých zpráv z regionu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení