deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Nová identita: Praha 6 má novou vizuální identitu, připravovala ji přes rok. Veřejnost změnu uvidí i na internetu.
Sezóna plná zdravotních problémů je pryč: Dvojnásobný olympijský vítěz Lukáš Krpálek je před mistrovstvím světa v judu v pořádku.
Série o hledání identity a rodinném soužití: Pohled do života dospívajících dětí i jejich rodičů přinese televizním divákům nový komediální seriál Sex O’Clock. Neuvěřitelně velký pecen: Muž z Plzně v rámci soutěže #jeduzajonem inicioval upečení největšího kulatého bochníku chleba v České reublice. Záchranáři našli v ohořelých troskách mrtvolu: Noční požár chaty na Žampach v okrese Praha-západ, zaměstnal velké množství hasičů. Nakoukněte do ptačí budky s kamerou: Zajímá vás, jak se líhnou mláďata sýkory koňadry a jak se o ně potom rodiče starají? Tradiční výlov v plném proudu: Třeboňští rybáři začali v pátek ráno zatahovat sítě na největším českém rybníku Rožmberk.
Organizovaná skupina: Městský soud v Brně dnes zprostil obžaloby tři lidi v případu tzv. luhanské brigády.
Povolební vyjednávání: V Děčíně se na koalici domluvilo vítězné ANO s druhým SPD. Primátorem zůstane Jiří Anděl.
Žádost o další pomoc ve válce: Ukrajinský prezident Zelenskyj ve videoprojevu k lídrům EU požádal státy o další dodávky zbraní a munice.
Kauza manipulace s brněnskými byty: V korupčním případu figuruje také jméno nově zvoleného zastupitele za STAN Libora Zabloudila.
Není nálada na slavení: Na oslavy Putinových 70. narozenin není v Rusku nálada, píše server Meduza.
Rektoři uklidňují studenty: Uzavírání vysokých škol v Česku kvůli drahým energiím nyní údajně nehrozí, nepočítá se ani s on-line výukou.
Exploze nedaleko hranic s Ukrajinou: Na území vojenského letiště v ruské Kalužské oblasti spadl bezpilotní letoun.
Vyšehrad plný tajemství: Pod zemí ukrývá stavby z 10. století, známe jen část. Rozhovor s ministrem financí: Daně z příjmu a majetku nezvýšíme, řekl Stanjura z ODS.
Drží se v žebříčku: České fotbalové kluby i po nepovedeném pohárovém týdnu drží v žebříčku 13. místo.
Obdržení pamětních odznaků: Příslušníci mise UNPROFOR v bývalé Jugoslávii obdrželi v Praze pamětní odznaky.
Škoda Auto vstupuje na nový trh: Automobilka vstupuje na trh ve Vietnamu. Evropské modely tam nabídne již v příštím roce. Sbírka knih: Do Brna dnes z Paříže dorazila dodávka plná knih, které mají na obálce jméno Milana Kundery. Opravy dokončeny: Blesková oprava dálnic u Hradce Králové je hotová. Skončila přesně podle plánu.
Nepovolená cesta: Peruánský parlament nepovolil prezidentovi této jihoamerické země Pedrovi Castillovi cestu do Evropy.
Tropický ráj nebude: Extrémní ceny a energie pohřbily vysněný skleník v arboretu na Opavsku. Důležitá klientela: Poláci zachraňují moravskoslezskou ekonomiku. Navštěvují tamní restaurace. Uspán špičkový hřebec: Národní hřebčín v Kladrubech nad Labe přišel o nejlepšího plemenného hřebce.