deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

NATO nevnímá Čínu jako protivníka: Tématem dnešního jednání ale byl i její ambiciózní vojenský a technologický rozvoj, řekl Stoltenberg.
Zedníci zazdili pouliční elektrické vedení: V Příbrami se stal kuriózní případ při rekonstrukci bytového domu. Dráty nízkého napětí byly zazděny.
Bageta jako kulturní dědictví: Francouzská bageta se dostala na seznam nehmotného kulturního dědictví UNESCO.
Při hašení požáru domu zemřel hasič: Dobrovolný hasič zemřel při likvidaci požáru roubeného domu v Novém Boru. Odškodnění za kauzu opencard: Bývalá radní Vorlíčková dostane od státu za újmu způsobenou trestním stíhání celkem půl milionu korun.
Český velvyslanec skončí v Rusku: Vítězslava Pivoňku by měl v Moskvě nahradit diplomat Jiří Čistecký, ne však jako velvyslanec.
Muž kradl kvůli obživě: Muž uloupil věci za 100 tisíc korun. Policistům tvrdil, že věci chtěl zpeněžit, aby měl na obživu. Vražedkyně dvou mužů neuspěla u soudu: Pražský městský soud nepřipustil obnovu procesu doživotně odsouzené Fabiánové.
Jednodušší cestování do Kosova: Země EU se dnes dohodly na bezvízovém styku pro Kosovo nejpozději od roku 2024.
Inflace v eurozóně klesla: Inflace v eurozóně se v listopadu překvapivě snížila na deset procent z říjnové hodnoty 10,6 procenta.
Češi se víc zadlužili: Dluhy českých domácností u bank v říjnu stouply o 6,8 miliardy na 2,133 bilionu Kč.
Naštvaní řidiči polepili dopravní značky: Řidiči jsou nespokojení se stavem rozbité silnice II/312 z Brandýsa do Chocně. Samolepkami polepili dopravní značky. Pátrání po dívce pokračuje: Policie stále pátrá po pohřešované dvanáctileté dívce z Plzeňska, která se v úterý nevrátila ze školy domů. Dramatická záchrana muže v lese: Vážně zraněného muže zachraňovali lékaři v lese u Kanic na Brněnsku. Nejspíš na něj spadla silná větev stromu. Premiér souhlasí s návrhem státního rozpočtu: Petr Fiala řekl, že návrh rozpočtu není ideální, ale je přijatelný a realistický. Zatčení výrobců drog: Kriminalisté zadrželi organizovanou skupinu, která vyráběla a distribuovala drogy na Prostějovsku.
Zájem o stavbu jaderného bloku v Dukovanech: ČEZ obdržel na stavbu nového jaderného bloku v elektrárně tři nabídky.
Zabavení majetku Rusů pro pomoc Ukrajině: EK navrhuje zabavit peníze ruské banky a oligarchů pro pomoc Ukrajině.
Někteří ruští vojáci se vzdávají: Ukrajinská horká linka pro Rusy, kteří se chtějí vzdát, řeší až sto dotazů denně.
Zákaz hazardu v Kladně: Soud vyhověl přípravnému výboru a vyhlásil referendum na leden. Město s tím nesouhlasí.
V Českém Těšíně shořel byt v panelovém domě: Hasiči evakuovali čtyři desítky obyvatel. Zranilo se šest lidí. Příčina požáru se vyšetřuje.
Szórád zproštěn obžaloby z podvodu: Soud pravomocně zprostil bývalého generálního ředitele Lesů ČR Daniela Szóráda obžaloby z podvodu.
Soud v Japonsku potvrdil zákaz sňatků homosexuálů: Uvedl ale, že nedostatečná právní ochrana rodin stejného pohlaví porušuje lidská práva.
Levnější konkurence Tesly: Americké automobilce v USA klesá podíl na trhu, objevuje se levnější konkurence.
Konkurz na majetek společnosti: Městský soud v Praze vyhlásil konkurz na majetek investiční společnosti J.O. Investment, kterou vyšetřuje policie.