deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Homosexuální styk není trestným činem: Singapurský parlament zrušil zákon, který kriminalizoval pohlavní styk mezi muži.
Lustrování protestujících: Některé Číňany, kteří o víkendu protestovali proti vládní politice nulového covidu, už obvolává policie.
Dvojnásobná vražda a následná sebevražda: Tři zastřelení u čakovické cyklostezky byli podle policie muž, žena a jejich dvouletý syn.
Zranění hvězdného hráče se rychle hojí: Držitel letošního Zlatého míče Karim Benzema by se mohl vrátit k francouzskému týmu na MS v Kataru.
Varování generálního tajemníka NATO: Ruský prezident Vladimir Putin využívá zimu jako zbraň, je třeba zvýšit pomoc Ukrajině.
Podpora války: Policisté obvinili v souvislosti s válkou na Ukrajině od jejího začátku už téměř padesát lidí napříč republikou.
Vzkaz první dámy Ukrajiny: Olena Zelenská při návštěvě Londýna vyzvala Brity, aby ani během Vánoc nezapomínali na utrpení Ukrajinců.
Měl by zvážit zrušení cesty: Vlna protestů v Číně dostává pod tlak šéfa Evropské rady,, který má na tento týden naplánovanou návštěvu Pekingu.
Násilné chování ruských vojáků: První místopředsedkyně ukrajinské vlády oznámila ,že ruští vojáci znásilnili pětiletou holčičku a 76letou Ukrajinku.
Rusko prý chystá novou vlnu útoků: Takřka celou Ukrajinou znějí sirény varující před vzdušnými údery.
Zemřela hvězda seriálu Walker Texas Ranger: Ve věku 66 let zemřel americký herec Clarence Gilyard, jehož proslavila například role Jamese Trivettea.
Dostavba jaderné elektrárny: Tendr na stavbu nového bloku v Dukovanech se ve středu posune do další fáze, skončí termín pro podání nabídek.
Objev století: V Německu našli dosud neznámé zápisky z přednášek slavného filosofa Georga Wilhelma Friedricha Hegela.
Válka na Ukrajině: Je třeba zajistit, aby Ukrajina posílila protivzdušnou obranu, řekl generální tajemník NATO Jens Stoltenberg.
Týrání civilistů: Ukrajinské úřady v Chersonu vyšetřují místa, kde ruští vojáci údajně mučit obyvatele.
Oblíbený krimi seriál: Třetí řadu Případů 1. oddělení sledovalo 1,64 milionu diváků.
Putinův blízký muž: Bývalý ruský ministr financí Alexej Kudrin končí v čele ruské Účetní komory. Odchází do soukromého sektoru.
Řidič usnul a zastavil provoz v Praze: Když se ho policejní hlídka snažila probudit, lekl se a na Francouzské ulici naboural jejich vůz i tramvaj.
Dopad vysoké inflace: Reálné mzdy v Česku klesají nejvíce mezi zeměmi OECD i od vzniku státu.
České mosty v Chersonské oblasti: Na Ukrajinu doputovaly další dva pontonové mobilní mosty z Česka.
Vysoký zisk petrochemického holdingu: Orlen Unipetrol v letošních prvních třech čtvrtletích zvýšil čistý zisk meziročně o 508 procent.
Útok z dob sporů kolem Koněvovy sochy: Komunista Vojtěch Filip se musel omluvit exstarostovi Prahy 6 Ondřeji Kolářovi za nařčení, že měl v rodině nacisty. Nový ředitel Lesů ČR: Šéfem státního podniku bude dosavadní ekonomický ředitel firmy Dalibor Šafařík.
Vyloučení z kněžského stavu: Buddhistický chrám v centrálním Thajsku zůstal bez mnichů poté, co nikdo z nich neprošel testy na drogy.
Tajná delegace: Do Izraele přiletěla delegace vedená nejmenovaným generálem ukrajinské armády.