V letním provozu bude loď vyplouvat také na dvouhodinové plavby Mělník – Obříství vždy ve středu a v sobotu. Vstup na palubu je podle platného nařízení vlády pouze s rouškou.

Noc kostelů oživí kostely prohlídkami i zpěvem
KDY: 12. června 16:55 KDE: kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Václava Kralupy nad Vltavou PROČ PŘIJÍT: Také Farnost Kralupy se letos připojí k Noci kostelů s pěti kostely, které mohou lidé obejít poutní cestou. Místní kostel ožije rytmickou mší svatou, rytmickým vystoupením scholy a komentovanými prohlídkami. Program zahájí zvony a potrvá do 23.30 hodin.

Páteční Deník s TV magazínem.Zdroj: Deník

Víkendový kurz keramiky se vrací k tradici
KDY: 13. června 13:00 – 18.00 KDE: Dům dětí a mládeže Kralupy nad Vltavou PROČ PŘIJÍT: Tradiční víkendový kurz keramiky se uskuteční opět v sobotu. kurz pro tvůrčí, zvědavé a učenlivé lidi pořádají pod vedením Bc. Gabriely Junáškové.

Děti si vyrobí hračku a potom uvidí loutky v akci
KDY: 14. června 14:00 KDE: Masarykův kulturní dům Mělník PROČ PŘIJÍT: Děti si vyrobí svou dřevěnou hračku na workshopu s lektorkou Janou Volkovou. Po tvoření se mohou těšit na dřevěné loutky v akci. Workshop předchází loutkovému představení pro děti s názvem Pohádka ptačí, které začíná v 15 hodin. Pohádku ptačí přiveze Divadlo Puk.

Odhalení pomníku obětem vlakového neštěstí v Zákolanech.
V Zákolanech odhalili pomník obětem velkého železničního neštěstí