Ve finále pro střední Čechy v pražském podniku The Pub se v pondělí utkalo patnáct týmů z kraje, nejúspěšnějších v lize, která probíhala od ledna do června.

Vyhrál berounský tým s příznačným názvem Vítězové, stříbro patřilo kladenskému týmu Ještě jsme se nedohodli a třetí byl tým CML, který navštěvuje kvízy v neratovické hospodě Koupák.

| Video: Youtube

CML získali ve středočeském finále 37 bodů, na druhé místo jim chybělo půl bodu a vítěz měl před nimi náskok pouhého dva a půl bodu.

Los Trubkos, kteří hrají v kralupském hotelu Sport, byli s 30,5 bodu třináctí. Mají za sebou přitom i kvízy, kdy získali přes 50 bodů. U hospodského kvízu jde ovšem nejen o vědomosti a sehranost týmu, ale také o štěstí na otázky.

V právě skončené lize Hospodských kvízů se hrálo v Neratovicích i Kralupech nad Vltavou vždy ve středu večer. Další část ligy začíná po prázdninách, v některých hospodách ale pokračují kvízy mimo ligu i přes léto.

Kralupský moderátor kvízu Petr Belica na sociální síti oznámil, že až do odvolání se bude hrát každých čtrnáct dnů, nejbližší termín kvízu se šestapadesáti otázkami je 26. června od 18 hodin. Týmy se musí vždy předem registrovat.