Mělník - Dnes se v Masarykově kulturním domě koná od 19.30 hodin další Rock na 87,4 m2. Tentokrát se představí skupiny N.V.Ú, Heebie Jeebies a Cirguz.

2. prosince se v Masarykově kulturním domě představí členové ND Mělník a zahrají od 14 hodin představení Čertovská škola. Po představení přijdou za dětmi Mikuláš, anděl a čerti.

Neratovice - Ve společenském domě se 2. prosince koná od 15 hodin Mikulášská nadílka s pohádkou o Pejskovi a kočičce. S veselou černodivadelní a hudební pohádkou vystoupí pražské profesionální divadlo AHA. Nadílku provede 1. ND.


Kralupy - 1. prosince se v kulturním domě Vltava koná 10. ročník hudebního festivalu Bluegrass advent. Účinkují Patr Kůs a Fámy, Fragment, Křeni, Cop, BG Styl, Poutníci a Union Citygrass.

Zelčín - Zoopark Zelčín pořádá 1. prosince od 13 hodin Mikulášskou pro děti. Připraven je pestrý program s dětskou diskotékou a každé dítě dostane mikulášskou nadílku. Od 20 hodin se tam koná taneční zábava se skupinou Trativod.

Líbeznice - V Divadle kouzel se 1. prosince koná od 15 hodin představení Magická esa.
Zítra je tam připraveno rovněž od 15 hodin představení pro děti Co čert nechtěl! Proč musí čerti chodit s Mikulášem? Není vám to divné?