Centrum zve na letní slavnost

Mělník - Centrum seniorů Mělník pořádá ve středu 19. července od 14 hodin tradiční letní slavnost s názvem Letní námořnická slavnost nejen pro obyvatele centra. Zváni jsou i rodinní příslušníci a přátelé. K poslechu i k tanci zahraje kapela BlueGreen.

Kino nabízí Pohádky pro Emu

Mělník - Letní kino Aušperk promítne ve čtvrtek 27. července ve 21.15 hodin český romantický film Pohádky pro Emu. Hlavní hrdina, kterého ztvárnil herec Ondřej Vetchý, žije v Anglii a jako právník pomáhá odhalovat falešné sňatky za účelem získání občanství. Netuší, že po nechtěném návratu do Prahy, sám bude připravovat svůj falešný sňatek. V další hlavní roli se mohou diváci těšit na Aňu Geislerovou.

Na náměstí zahraje funky soulová kapela

Mělník - V rámci Mělnické kulturního léta se odehraje ve středu 19. července ve 20 hodin na náměstí Míru koncert funky soulové kapely Top Dream Company. Tato energická 10ti členná formace pod vedením trumpetisty Petra Harmáčka nabízí funk, soul, disco a nebojí se spojit i s jinými hudebními žánry jako latinskoamerická hudba či reggae.

V parku se bude chytat ušima

Mělník - Písničky pro děti a rodiče budou znít v úterý 25. července v 16 hodin v letním parku Masarykova kulturního domu. Divadlo 100 opic připravilo program Chytej ušima. Vystoupení hudební skupiny je komponované do loutkového příběhu skřítka, který se vydal na cestu kolem světa.

V Kralupech startuje soutěž ve střelbě z praku

Kralupy - Konec července od pátku 28. do neděle 30. července bude patřit prestižní soutěži Evropský pohár ve sportovní střelbě z praku. Akce se uskuteční v Kulturním a společenském středisku Vltava. Areál závodiště bude otevřen v pátek ve 14 hodin. Do Kralup se sjede absolutní evropská špička, aby svedla souboj o krále této pozoruhodné disciplíny. Kralupští závodníci budou obhajovat titul vicemistrů Evropy.

Večer bude ve stylu retro disca

Hořín - Hasičský klub Brozánky zve ve středu 5. července v 16 hodin do areálu Hasičského klubu na Cyrilomedodějskou párty. Na programu je retro disco DJ Milana Filipa a od 20 hodin hraje Mankýz Man.