Zahrada uvítá Baťu

Mělník - Zahrada Městské knihovny ožije v úterý 18. července v 19 hodin koncertem Baťa v zahradě. Návštěvníci se mohou těšit na hudební vystoupení oblíbeného mělnického muzikanta - kytaristy, textaře a zpěváka Petra Bati Kundráta.

Kino nabízí snímek Oklamaný

Kralupy - Kino Kralupy promítne ve čtvrtek 13. července ve 20 hodin americký snímek Oklamaný. Režisérka Sofia Coppola vybrala do hlavních rolí Colina Farrella a Nicole Kidman. Film nabízí příběh vojáka unie, který během války severu proti jihu skončí zraněný v dívčí škole na území konfederace a je spíše zajatcem než hostem. Zápletka připomíná drama Oklamaný z roku 1971, kde zazářil Clint Eastwood. Nejedná se však o remake nýbrž o novou adaptaci knihy Thomase Cullinana.

V letním kině se bude zpívat

Tišice - Letní kino Tišice uvede v sobotu 8. července od 21.30 hodin americký animovaný rodinný film Zpívej. Podnikavý koalí chlapík má poslední šanci zachránit divadlo, které zdědil po svém otci. A snaží se ze všech sil.

Hřiště ožije historií

Lhotka - Již tradiční akce 13. sraz PAVů a ostatních přívěsných vozíků se uskuteční od pátku 7. července do neděle 9. července na hřišti ve Lhotce. Součástí akce je jako i v minulých letech pestrý program pro veřejnost. Akci pořádá Mentos Motorbikers Club.

Letní kino promítne Trhák

Mělnické Vtelno - Kulturní centrum Kostel zve v pátek 21. července od 21 hodin do venkovního amfiteátru na letní kino s českou komedií z roku 1980 Trhák. Filmový fajnšmekr Martin Plitz promítá, komentuje a baví lahůdkovými předfilmy.