Cítov/ V místním kulturním domě se zítra koná Hasičský ples.

Mělník/ V Masarykově kulturním domě se v neděli Dětským karnevalem slavnostně zakončí 36. ročník divadelní přehlídky Divadlo dětem 2008. Začátek je ve 14 hodin a v průběhu karnevalu dojde na vyhlášení výsledků soutěží „Děti kreslí divadlo“ a „Návštěvník přehlídky“ a o nejkrásnější masku. Karnevalem provází DJ Rádia Blaník.

Vysoká Libeň/ Zítra se v kulturním domě ve Vysoké Libni koná od 20 hodin Podnikatelský ples. K tanci a poslechu hraje Pohoda Milana Žíly.
V sobotu 15. března se v kulturním domě ve Vysoké Libni koná od 14 hodin Dětský maškarní karneval. Od 20 hodin tam budou tančit, rovněž na Maškarním bále, dospělí. Hrát bude Rychlá rota.

Zelčín/ Zoopark Zelčín pořádá v sobotu od 20 hodin taneční disco zábavu s Dj Lupou.
Za týden v sobotu 1. března se tam koná od 20 hodin taneční zábava, na které zahraje kapela Stará Páka.

Velký Borek/ 15. března pořádají místní maminky ve spolupráci s Obecním úřadem na sále místního pohostinství Dětský maškarní karneval. Od 14 hodin jsou připraven〜y soutěže o ceny. Od 20 hodin se tam koná maškarní bál pro dospělé. K tanci a poslechu bude hrát kapela Tomáše Kindla.

Hořín/ Kulturní komise obce Hořín pořádá v sobotu od 14 hodin v sále bývalé hospody Dětský karneval.

Čečelice/ TJ Sokol Čečelice pořádá
v sobotu v místní sokolovně nejprve od 14 hodin Dětský maškarní karneval a od 20 hodin Masopustní maškarní karneval pro dospělé. Pro děti je připravena diskotéka a soutěže o ceny. Dospělým zahraje kapela Stará páka a soutěžit budou o nejlepší masku.

Byšice/ Obec Byšice pořádá 8. března
v Kulturním domě Vysoká Libeň Obecní ples. Hraje kapela pana Žíly. Vstupenky lze zakoupit na obecním úřadě.