„Auto bylo po pěti hodinách nalezeno Policií ČR. Vůbec jsem kvůli tomu nespal, ale dovezl jsem si ho domů. Auto má bohužel něco za sebou,“ napsal jeden z hráčů Luštěnic na svůj profil v neděli dopoledne s poděkováním všem, kdo sdíleli informaci o tom, že se vozidlo pohřešuje.

Podle mluvčí středočeské policie Vlasty Suchánkové bylo po vozidle bezprostředně po oznámení vyhlášeno celostátní pátrání. Necelých pět hodin poté na něj natrefila policejní hlídka obvodního oddělení Česká Skalice v Královéhradeckém kraji.

„Po krátkém pronásledování vozidlo zastavilo, osoby z něj utekly, nicméně policisté je zadrželi. Jednalo se o celou osádku vozu, dva muže a jednu ženu. V současné době jsou všichni tři zadržení. O dalších úkonech bude ve spolupráci s mělnickou policií rozhodnuto v nejbližší době,“ informovala Vlasta Suchánková s tím, že kdo a jak se podílel na trestné činnosti, bude předmětem dalšího šetření.

Spolu s klíči od celkem tří vozidel, z nichž jedním z místa činu ujel(i), si pachatel(é) po násilném vniknutí do kabin přes okno ve sprchách odnesl(i) také šest mobilních telefonů, platební karty a hotovost ve výši dvacet tisíc korun. Čtyři telefony byly nalezeny poté, co se jich na útěku zbavil(i).

Na krádež hosté přišli během poločasové přestávky, utkání bylo ihned poté předčasně ukončeno a mělo by se dohrávat v náhradním termínu. V mělnickém klubu podobnou událost nepamatují.

Fotogalerie z prvního poločasu utkání:

Fotogalerie: Z utkání I. A třídy mezi mělnickou Pšovkou a Luštěnicemi se odehrál pouze první poločas