Na poslední čtyři roky by pětačtyřicetiletá žena z Mělnicka zřejmě nejraději zapomněla. Vzpomínka na útrapy, které ji zajistil její 
o osm let mladší manžel, ji určitě pokaždé zalije oči slzami.

Namísto láskyplného soužití žena od svého manžela často slýchala sprosté urážky a vyhrožování. A k hrubému násilí neměl chlap nikdy 
daleko. Agresor manželku podle mělnického policejního mluvčího Václava Tichého týral od června roku 2009 až do poloviny letošního září.

„Ženu opakovaně bil, přičemž ona se nemohla žádným způsobem bránit. Několikrát navíc týrané manželce vyhrožoval s nožem v ruce," popisuje chování tyrana policejní mluvčí.
Poslední útoku došlo před několika dny v bytě, kde pár žije se svými dětmi.

Brutální útok nepovedeného manžela tentokrát už nezůstal ukrytý mezi stěnami jejich bytu. Tyran se v osudný den vrátil domů až k ránu a svou ženu hned odměnil fackami, po nichž následoval úder čelem do jejího obličeje.

To ale agresorovi pořád nestačilo. „Manželku položil na zem, obkročmo se na ni posadil a dál ji mlátil do hlavy," líčí Václav Tichý poslední útok.
„Jestli chceš vidět ještě svoje děti a rodinu, budeš dělat všechno, co ti řeknu," řval tyran na zmlácenou ženu.

Jeho oběť naštěstí ve svém zuboženém stavu navštívila lékaře, který se poté, co spatřil ženina zranění, obrátil na mělnické policisty.
Ti chlapa dopadli a převezli do cely, odkud už druhý den na příkaz soudu putoval do vazební věznice.

Za trestné činy týrání osoby ve společném obydlí a nebezpečné vyhrožování může ve vězení strávit až osm let.