Napadený po velmi brutálním útoku skončil v bezvědomí v nemocnici. Údajně došlo ke krvácení do mozku, zlomena byla i lebeční kost a muž je prozatím držen v umělém spánku.
Podle mluvčí středočeské záchranky Petra Effenbergerové byla u jedné ze dvou ošetřovaných osob nutná intenzivní lékařská péče. „Utrpěl vážná zranění a bylo nutné jej připojit na plicní ventilaci,“ uvedla mluvčí s tím, že potom byl transportován do vinohradské nemocnice.

Druhý zbitý dopadl o něco lépe. „Druhá osoba utrpěla zranění lehčího charakteru a tu záchranáři transportovali na chirurgii do slánské nemocnice,“ dodala Effenbergerová „Prošetřujeme napadení dvou osob několika dalšími osobami v Kralupech poblíž jedné ze zdejších restaurací, které se odehrálo v brzkých ranních hodinách. V tuto chvíli prověřujeme podezření na jednotlivé útočníky,“ vysvětlila policejní mluvčí Johnová.

Agresoři jsou podezřelí z těžkého ublížení na zdraví a ublížení na zdraví. „V tuto chvíli ale nebudeme poskytovat žádné další informace,“ dodala Markéta Johnová.

Ilustrační foto
KRIMI MIX: Muž zbil bývalou přítelkyni
Ilustrační foto.
Řídil pod vlivem a neměl ani řidičák
Celníci odhalili velkou zásilku padělků pro kadeřnictví
Celníci odhalili velkou zásilku padělků pro kadeřnictví